Quote (Janou @ 1 Apr 2011 19:40)
mi a teendő akkor, ha kérek egy szervízt és sem az időt, sem a szintet nem tartotta be?
csak mert legszívesebben otthagynám egy kurva fg nélkül, tekintve hogy kb 10k fgtől estem el emiatt
ha nem beszéltétek meg előre, hogy nincs payment ha nem sikerül neki, akkor ki kell fizetned annyit amennyit dolgozott, meg kell állapodnotok az összegben
Quote (CyberPunk666 @ 2 Apr 2011 16:57)
nekem is volt ilyen régebben és annyit kell fizetned a servicért, mintha a szükséges idő alatt az elért szintet vállalta volna... Kicsit fail szabályozás sztem, de ez van.
Ha mondjuk két nap level 90et kértél, de ő 70ig jutott, akkor a két nap alatt 70 service árát kell fizetned.
~kb. így van a dolog, kettőtöknek kell megbeszélni a dolgot