Quote (zsansaccount @ 25 Jan 2011 15:56)
win7 alatt h tudom futtatni a d2-őt? mert most telepítettem fel, de azt írja, h nem kompatibilis. rámegyek, h folytatás és erre jön a hibaüzenet, h nincs CD a meghajtóban...
telepítésnél írja vagy game indításánál?
btw én ezt úgy oldottam meg még anno h xp ről kimentettem pendrivera a telepített verziót, azt átmásoltam a win7 re és simán futott.
próbáld meg windowed módban futtatni
vagy jobbklikk tulajdonságok kompatibilitás: win vista.
márha a játék indításánál történik. ha telepítésnél akkor nemto m