d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1188189190191192257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jan 23 2011 02:32pm
Quote (Ghostmasterq @ 23 Jan 2011 21:29)
Hogy is lehet megcsinálni azt,hogy Single Playerben lehessen Ladder RW-ket kirakni?
Úgy emlékszem volt rá mód Hero Editoron kívül,de nem tudom mi volt :c


valami runes.txt rákeresek és elpmelem.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jan 23 2011 02:34pm
Quote (Sanyika @ 23 Jan 2011 22:32)
valami runes.txt rákeresek és elpmelem.


this-this

diablo páholyban fenn van
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jan 23 2011 02:35pm
Quote (ReDEyeS @ 23 Jan 2011 21:34)
this-this

diablo páholyban fenn van


már elküldtem neki :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 23 2011 02:39pm
Quote (Sanyika @ 23 Jan 2011 21:32)
valami runes.txt rákeresek és elpmelem.


Quote (ReDEyeS @ 23 Jan 2011 21:34)
this-this

diablo páholyban fenn van


köszi szépen!
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 25 2011 07:56am
win7 alatt h tudom futtatni a d2-őt? mert most telepítettem fel, de azt írja, h nem kompatibilis. rámegyek, h folytatás és erre jön a hibaüzenet, h nincs CD a meghajtóban...
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jan 25 2011 07:58am
Quote (zsansaccount @ 25 Jan 2011 15:56)
win7 alatt h tudom futtatni a d2-őt? mert most telepítettem fel, de azt írja, h nem kompatibilis. rámegyek, h folytatás és erre jön a hibaüzenet, h nincs CD a meghajtóban...


telepítésnél írja vagy game indításánál?

btw én ezt úgy oldottam meg még anno h xp ről kimentettem pendrivera a telepített verziót, azt átmásoltam a win7 re és simán futott.

próbáld meg windowed módban futtatni

vagy jobbklikk tulajdonságok kompatibilitás: win vista.

márha a játék indításánál történik. ha telepítésnél akkor nemto m
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jan 25 2011 08:14am
Quote (zsansaccount @ 25 Jan 2011 15:56)
win7 alatt h tudom futtatni a d2-őt? mert most telepítettem fel, de azt írja, h nem kompatibilis. rámegyek, h folytatás és erre jön a hibaüzenet, h nincs CD a meghajtóban...


nekem egy darab gondom nem volt vele szerencsére...

betettem, feltettem és ment gondolkodás nélkül.

esetleg próbáld a kompatibilitást, vagy lehet rosszul ment fel a gépre... esetleg a letölthető alap 1.12-s patch-s verziót is megpróbálhatod
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 25 2011 08:16am
Ha amci druidát akarok akkor mire érdemes gyúrnom?
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jan 25 2011 08:17am
Quote (Vismajor @ 25 Jan 2011 16:16)
Ha amci druidát akarok akkor mire érdemes gyúrnom?


nehezen fogtam fel h macira gondolsz :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 25 2011 08:27am
win 7 en window módba működik csak kifogástalanul
Go Back To Magyar Topic List
Prev1188189190191192257Next
Closed New Topic New Poll