Quote (CyberPunk666 @ Jul 6 2015 09:24pm)
22:20-kor 30 fok van még kint, ez mégis mi a kurva anyja?
Hogy a fenében?
Ilyen azért nem szokott lenni bassza meg.
Selejtország ez...
Skandinávia, Alaszka a király...
Quote (Senee @ Jul 6 2015 09:30pm)
plusz még a fidesz is lop össze-vissza
mert ha még ideadnák a jussom azt a pár százmilliót akkor azt mondanám oké legyen meleg basszameg hát arra költök amire akarok de nem
egyre fogyatékosabb ez a fórum