d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11871881891901914765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 6 2015 02:31pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 6 2015 08:31pm)
a beton ami napkozben 60fokos lett, most kezdi sugarozza ki a hot


és közbe fel izgalomba hoz

sleep tight beton

This post was edited by llllllllllll on Jul 6 2015 02:32pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 6 2015 02:36pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 6 2015 09:24pm)
22:20-kor 30 fok van még kint, ez mégis mi a kurva anyja?

Hogy a fenében?
Ilyen azért nem szokott lenni bassza meg.

Selejtország ez...

Skandinávia, Alaszka a király...


Quote (Senee @ Jul 6 2015 09:30pm)
plusz még a fidesz is lop össze-vissza
mert ha még ideadnák a jussom azt a pár százmilliót akkor azt mondanám oké legyen meleg basszameg hát arra költök amire akarok de nem


egyre fogyatékosabb ez a fórum
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 6 2015 02:40pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 6 2015 09:36pm)
egyre fogyatékosabb ez a fórum


késes tisztogatás )))
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 6 2015 02:43pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Jul 2015 22:24)
22:20-kor 30 fok van még kint, ez mégis mi a kurva anyja?

Hogy a fenében?
Ilyen azért nem szokott lenni bassza meg.

Selejtország ez...

Skandinávia, Alaszka a király...


ne is mond
be kellett csuknom az ablakot mer majdnem megfagytam már
kurva anyját nyár ez, a tököm lefagy
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 6 2015 02:45pm
en is kinyitottam az ajtot hogy majd jon be a friss levego erre bejott 5 szunyog meg a dogmeleg
22:45 coaxed me into a snafu
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 6 2015 02:47pm
légkondi feels

hesteg pénze$
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 6 2015 02:53pm
Quote (MarcusD @ 6 Jul 2015 22:47)
légkondi feels

hesteg pénze$


max a szuleid
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2015 02:54pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 6 2015 08:53pm)
max a szuleid


pénz-pénz, pina-pina
amikor beléjük élvez se az apja örül neki

mindegy honnan van, ha a kényelmet szolgálja és örömet okoz; az én boldogságomat építi
haha
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 6 2015 03:14pm
Quote (llllllllllll @ 6 Jul 2015 21:31)

sleep tight beton


:DDD
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 6 2015 03:29pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Jul 2015 22:24)
22:20-kor 30 fok van még kint, ez mégis mi a kurva anyja?

Hogy a fenében?
Ilyen azért nem szokott lenni bassza meg.

Selejtország ez...

Skandinávia, Alaszka a király...


ezert kellett volna a jobbikra szavazni
Go Back To Magyar Topic List
Prev11871881891901914765Next
Add Reply New Topic New Poll