d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11871881891901914683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 16 2012 01:13pm
Quote (Rawen @ Oct 16 2012 03:49pm)
http://2.imgland.net/hNRvLNp.jpg


mid or i feed

nem is használnak ilyen angolt
max annyit irnak be hogy: MID FED GO ME = '
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Oct 16 2012 01:17pm
Quote (sylke @ 16 Oct 2012 20:13)
mid or i feed

nem is használnak ilyen angolt
max annyit irnak be hogy: MID FED GO ME = '


TEAM PANDA?::
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 16 2012 01:34pm
Quote (sylke @ Oct 16 2012 08:13pm)
mid or i feed

nem is használnak ilyen angolt
max annyit irnak be hogy: MID FED GO ME = '


Esetleg середине или корма.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 16 2012 01:44pm
Quote (Rawen @ Oct 16 2012 05:49pm)
http://2.imgland.net/hNRvLNp.jpg


dunno mi alapján sorol be ellenfelet, mert most már nincs is olyan jó win ratiom, de valamit tudhat, mert nekem már gyakran legmagasabb "very high" gamet ad, ennek ellenére ma meshel honban sokkal jobb gameket toltam 1órás +, mint dota2ben akarmelyiket.... ott általában 20 perc alatt eldől, hogy ki is nyer -.-
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 16 2012 01:47pm
Quote (meatyowllegs @ Oct 16 2012 08:44pm)
dunno mi alapján sorol be ellenfelet, mert most már nincs is olyan jó win ratiom, de valamit tudhat, mert nekem már gyakran legmagasabb "very high" gamet ad, ennek ellenére ma meshel honban sokkal jobb gameket toltam 1órás +, mint dota2ben akarmelyiket.... ott általában 20 perc alatt eldől, hogy ki is nyer -.-


Szerintem ez nem az ellenfeleken mulik. B)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2012 02:25pm
Mindenki leszarja de azért +1 mert ilyen még soha nem volt.
http://www.joindota.com/en/news/4456-lgd-international-is-confirmed
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 16 2012 03:16pm
Quote (Rawen @ Oct 16 2012 10:25pm)
Mindenki leszarja de azért +1 mert ilyen még soha nem volt.
http://www.joindota.com/en/news/4456-lgd-international-is-confirmed


van ember aki ezt elolvassa?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2012 03:17pm
Quote (meatyowllegs @ 16 Oct 2012 23:16)
van ember aki ezt elolvassa?


Te nyomorult vagy még online gamekben is szóval nem számítasz.

This post was edited by Rawen on Oct 16 2012 03:18pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 16 2012 04:17pm
kene egy dota meghivo egy haveromnak, adjatok kerlek
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 16 2012 04:18pm
http://2.imgland.net/phThry.png
odatettem magam rendesen
10 percnél már arra is rájöttem hogy kell cancelezni a teleportot
Go Back To Magyar Topic List
Prev11871881891901914683Next
Add Reply New Topic New Poll