Quote (jarabekg @ 12 Mar 2011 14:33)
Hát igen a newfagek... Én is voltam, velem is beszéltek úgy mint a szarral, de aki ennek ellenére itt tud maradni, csak az érdemli meg, hogy tényleg elfogadják... Nem is beszélve a kismillió multiról etc...
Ehhez én azt tudnám hozzáfűzni, hogy kéne egy jó hunsub guide, ami stickyt is kapna, és kéne egy magyar nyelvű mod aki csak a subbal foglalkozik, és közülünk kerülne ki, akkor nem lennének itt problémák.
A második részhez azt tudnám hozzáfűzni, hogy ez végsősoron nem baráti társaság, csak egy online közösség, ami nem eléggé összetartó ahhoz, hogy egy az egybe át lehessen vinni máshová, egyébként már én is gondoltam rá ofc., de bazurral ezt ki is tárgyaltuk, és végülis erre jutottunk.
voltál?
wat