d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1187188189190191197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,260
Joined: Feb 23 2009
Gold: 28.95
Mar 12 2011 08:41am
Quote (josheide @ 12 Mar 2011 14:59)
Rengeteg ember képes lenne ezt a funkciót betölteni, csak gondolom ilyet nem engedhet njag hogy 'csak magyar mod'


members++ - tól lehetne elvileg ezt a forum részleget moderálni.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 12 2011 08:53am
Quote (sylke @ Mar 12 2011 02:35pm)
már keményen fél éve itt vagy.
nemsemmi.


jajte miket nem mondasz
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Mar 12 2011 10:54am
Quote (LindaPpP @ Mar 12 2011 02:40pm)
Én is foglak milliószor még a közeljövőben elhiheted. : ))
még, ha nem is reportoltál, nagyon elegem van mér belőled és mivel másképpen nem tudlak meggyőzni arról, h szállj le rólam : (


Pedig csak a pinádat akarja
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 18 2011 05:06pm
Quote (Magic_Hammer @ 12 Mar 2011 15:41)
members++ - tól lehetne elvileg ezt a forum részleget moderálni.


Klontar 4 hunsub mod
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Mar 18 2011 05:17pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Mar 2011 01:06)
Klontar 4 hunsub mod


az kéne még...
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Mar 18 2011 05:53pm
Quote (sylke @ Mar 12 2011 02:35pm)
már keményen fél éve itt vagy.
nemsemmi.


hát azért a '06 is kevés. inb4 akármit válaszolsz, különben diázni fogok


oh wait
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 18 2011 05:55pm
Quote (lakatosmegatron @ Mar 19 2011 12:53am)
hát azért a '06 is kevés.


hát még a 11 :)
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Mar 18 2011 05:57pm
Quote (A122 @ Mar 19 2011 12:55am)
hát még a 11 :)


A122 :)
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 18 2011 07:06pm
Quote (jarabekg @ 12 Mar 2011 14:33)
Hát igen a newfagek... Én is voltam, velem is beszéltek úgy mint a szarral, de aki ennek ellenére itt tud maradni, csak az érdemli meg, hogy tényleg elfogadják... Nem is beszélve a kismillió multiról etc...

Ehhez én azt tudnám hozzáfűzni, hogy kéne egy jó hunsub guide, ami stickyt is kapna, és kéne egy magyar nyelvű mod aki csak a subbal foglalkozik, és közülünk kerülne ki, akkor nem lennének itt problémák.


A második részhez azt tudnám hozzáfűzni, hogy ez végsősoron nem baráti társaság, csak egy online közösség, ami nem eléggé összetartó ahhoz, hogy egy az egybe át lehessen vinni máshová, egyébként már én is gondoltam rá ofc., de bazurral ezt ki is tárgyaltuk, és végülis erre jutottunk.


voltál?
wat
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 18 2011 07:10pm
Quote (Janou @ Mar 19 2011 01:06am)
voltál?
wat


megböktelek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1187188189190191197Next
Add Reply New Topic New Poll