d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1187188189190191232Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jul 14 2010 01:51pm
Quote (Ghostmasterq @ 14 Jul 2010 19:42)
2 kérdésem lenne:
Itt a subon lehet eladni dolgokat (mondjuk 1 kiló kenyeret) szigorúan forintért?
És cserélni? Pl 1 kiló kenyeret 10 zsömlére? Vagy ezt csak a Donor forumban lehet?


Nem, egyáltalán nem. ^^

Quote (sunnymarcell @ 14 Jul 2010 21:32)
mik a donor forum bejutásának követelményei?


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=14781115&f=34

0 warn nem követelmény szerintem, legalábbis vannak DF-ben többen is X warnnal, lehet hogy bejutás után kapták.
De ha jól tudom lacketto is kapott accesst, marpedig őt még sose láttam warn nélkül.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 14 2010 03:18pm
Quote (Klontar @ 14 Jul 2010 21:51)
Nem, egyáltalán nem. ^^



http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=14781115&f=34

0 warn nem követelmény szerintem, legalábbis vannak DF-ben többen is X warnnal, lehet hogy bejutás után kapták.
De ha jól tudom lacketto is kapott accesst, marpedig őt még sose láttam warn nélkül.


és a csillagnak van valami előnye a honlapon (a donor forum accessen kívül), vagy csak szép?
Member
Posts: 44,288
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Jul 14 2010 03:43pm
Quote (sunnymarcell @ 14 Jul 2010 23:18)
és a csillagnak van valami előnye a honlapon (a donor forum accessen kívül), vagy csak szép?


nehezebben kapsz velük warnt és minnél magasabb a csillagod annál kevesebb a floodcontrollod
Trusted tagot is csak csillaggal rendelkezhető felhasználó kaphat

This post was edited by Namechange on Jul 14 2010 03:44pm
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 14 2010 03:51pm
Quote (Namechange @ 14 Jul 2010 23:43)
nehezebben kapsz velük warnt és minnél magasabb a csillagod annál kevesebb a floodcontrollod
Trusted tagot is csak csillaggal rendelkezhető felhasználó kaphat


:drool:

neked most mennyi a floodcontrolod?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 14 2010 04:31pm
Quote (sunnymarcell @ 14 Jul 2010 22:51)
:drool:

neked most mennyi a floodcontrolod?


mivel 30%on van, ezért sajnos ez üti a floodcontrol csökkentését, viszont, warnokért sem kap bónuszt. Tehát 30 sec.

Quote (Namechange @ 14 Jul 2010 22:43)
nehezebben kapsz velük warnt és minnél magasabb a csillagod annál kevesebb a floodcontrollod
Trusted tagot is csak csillaggal rendelkezhető felhasználó kaphat


+ jobb drop ls-ben
Member
Posts: 44,288
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Jul 14 2010 04:45pm
Quote (Oberon_os @ 15 Jul 2010 00:31)
mivel 30%on van, ezért sajnos ez üti a floodcontrol csökkentését, viszont, warnokért sem kap bónuszt. Tehát 30 sec.



+ jobb drop ls-ben


ja igen ezt kihagytam
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jul 15 2010 09:24am
Quote (sunnymarcell @ 14 Jul 2010 23:18)
és a csillagnak van valami előnye a honlapon (a donor forum accessen kívül), vagy csak szép?


Mit értesz előny alatt? Azért donolsz fgt/pénzt mert élvezed és támogatod a siteot, nem csillagokért. A csillag csak ráadás ^^
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 22 2010 04:03pm
meghülyült a jsp

rákattintok egy topicra bejön egy másik, vagy egyszerüen csak megnyitja az egyik csillagnak a képét. postolnék de nem jelzi, hogy postoltam csak visszaugrik a topicba

stbstbstb


WTF HALP
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 22 2010 04:04pm
Quote (Vharimatras @ 23 Jul 2010 00:03)
meghülyült a jsp

rákattintok egy topicra bejön egy másik, vagy egyszerüen csak megnyitja az egyik csillagnak a képét. postolnék de nem jelzi, hogy postoltam csak visszaugrik a topicba

stbstbstb


WTF HALP


clear cookies/cache, restart browser, egyeb faszsagok.
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Jul 23 2010 02:30pm
Quote (Floodban @ 22 Jul 2010 22:04)
clear cookies/cache, restart browser, egyeb faszsagok.


Go Back To Magyar Topic List
Prev1187188189190191232Next
Closed New Topic New Poll