Quote (Ghostmasterq @ 14 Jul 2010 19:42)
2 kérdésem lenne:
Itt a subon lehet eladni dolgokat (mondjuk 1 kiló kenyeret) szigorúan forintért?
És cserélni? Pl 1 kiló kenyeret 10 zsömlére? Vagy ezt csak a Donor forumban lehet?
Nem, egyáltalán nem. ^^
Quote (sunnymarcell @ 14 Jul 2010 21:32)
mik a donor forum bejutásának követelményei?
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=14781115&f=340 warn nem követelmény szerintem, legalábbis vannak DF-ben többen is X warnnal, lehet hogy bejutás után kapták.
De ha jól tudom lacketto is kapott accesst, marpedig őt még sose láttam warn nélkül.