Quote (Vismajor @ 9 Jun 2013 21:24)
> nem tudok szakítani a barátnőmmel, mert tudom, hogy szüksége van rám, szeret, csak én vagyok neki, meg azért én is szeretem, etc
> elolvasom egy levelezését, ahol leirja, hogy igazából ő tűr el engem, és elege van, és ez az utolsó dobásom
http://img.bluegartr.com/images/smilies/meme/desk-flip.png
okok
