d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1187318741875187618775001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 9 2013 02:32pm
Quote (Vismajor @ 9 Jun 2013 21:24)
> nem tudok szakítani a barátnőmmel, mert tudom, hogy szüksége van rám, szeret, csak én vagyok neki, meg azért én is szeretem, etc
> elolvasom egy levelezését, ahol leirja, hogy igazából ő tűr el engem, és elege van, és ez az utolsó dobásom
http://img.bluegartr.com/images/smilies/meme/desk-flip.png



okok


Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 9 2013 02:33pm
Quote (josheide @ Jun 9 2013 09:32pm)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/66199_445219512180490_1207223144_n.jpg


nem akarok lefeküdni mert akkor holnpa felkelek, nem leszek dühös, és akkor szomcsi leszek :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 9 2013 02:34pm
Quote (Vismajor @ 9 Jun 2013 21:33)
nem akarok lefeküdni mert akkor holnpa felkelek, nem leszek dühös, és akkor szomcsi leszek :(


Na fejtsd ki bovebben min megy a vita, milyen regota vannak ilyen feeljeid, stb.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 9 2013 02:35pm
Quote (josheide @ Jun 9 2013 08:32pm)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/66199_445219512180490_1207223144_n.jpg


Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 9 2013 02:35pm
Quote (josheide @ Jun 9 2013 09:34pm)
Na fejtsd ki bovebben min megy a vita, milyen regota vannak ilyen feeljeid, stb.


>4 év
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 9 2013 02:36pm
Quote (Vismajor @ 9 Jun 2013 21:35)
>4 év


Hat mondjuk valakinek a te potencialoddal pazarlas egy csajnal kikotni.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 9 2013 02:37pm
Quote (josheide @ Jun 9 2013 09:36pm)
Hat mondjuk valakinek a te potencialoddal pazarlas egy csajnal kikotni.


na amjd most lesznek topikok!
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 9 2013 02:37pm
Quote (josheide @ Jun 9 2013 09:32pm)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/66199_445219512180490_1207223144_n.jpg


túl sok fej ez egy testre
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 9 2013 02:38pm
Quote (Vismajor @ 9 Jun 2013 21:37)
na amjd most lesznek topikok!


szolj csak ez meger egy boldot

de csak ha lesznek szaftos reszletek
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 9 2013 02:39pm
Quote (Vismajor @ Jun 9 2013 10:33pm)
nem akarok lefeküdni mert akkor holnpa felkelek, nem leszek dühös, és akkor szomcsi leszek :(


hogy ezt mennyire szoktam utálni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1187318741875187618775001Next
Closed New Topic New Poll