Quote (jarabekg @ 8 Jun 2013 21:02)
5 perc a moric, pest meg ocsmany, nn (feneketlen to gyalog 6-7 perc, igencsak gut feel)
ha szorakozni akarok akkor meg deak ~20perc es kb az osszes ejszakai 1-3 sarokra all meg tolem (907 918 etc..)
Én csak annyit mondtam, hogy nem belváros,akkor sem, ha közel van hozzá...
Amikor Dunaharasztin laktam 10 perc volt gyalog a Budapest tábla, mégsem laktam Budapesten ^^
Amúgy már pesten is vannak jó részei, nem ocsmány mindenhol. Meg a budai oldalon is vannak gázabb részek. Amúgy a 11.ker tényleg jó. Bár én sehol nem laknék szívesen a városban, max kint a szélén, inkább utaznék, de nekem kell a csend.
Alig várom, hogy elhúzzak innen (deák té-astoria között lakom)