d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1187018711872187318745001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jun 8 2013 05:10am
Quote (Vismajor @ 8 Jun 2013 11:37)
NEM, ANYÁMMAL ASDASDAD XDd_XD_ HUHEUHEUE


Te kis huncut mókamiki.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 8 2013 05:11am
Quote (Psyclon @ Jun 8 2013 12:10pm)
Te kis huncut mókamiki.


de tényleg
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jun 8 2013 05:13am
Quote (Vismajor @ 8 Jun 2013 12:11)
de tényleg


Nem hiszem el!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 8 2013 05:25am
>tfw vismajor kint lakik az isten hata mogott

de az anyukaja nagyon aranyos :)

(es eleg olcso is, 7,5 k 3 ora, ha ertitek mire gondolok LOLOLOLOXDXDXDXDXD:XD:XD:XD:XDASDASDASD)
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 8 2013 05:26am
Quote (jarabekg @ Jun 8 2013 12:25pm)
>tfw vismajor kint lakik az isten hata mogott

de az anyukaja nagyon aranyos :)

(es eleg olcso is, 7,5 k 3 ora, ha ertitek mire gondolok LOLOLOLOXDXDXDXDXD:XD:XD:XD:XDASDASDASD)


syl tudja hol lakom, ismeri az érzést
e: amúgymeg patrikhoz képest én a belvárosban lakom

This post was edited by Vismajor on Jun 8 2013 05:26am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 8 2013 05:28am
Quote (Vismajor @ Jun 8 2013 12:26pm)
syl tudja hol lakom, ismeri az érzést
e: amúgymeg patrikhoz képest én a belvárosban lakom


en lakom a belvarosban, nekem mindketten bo egy orara laktok innen
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 8 2013 05:33am
Quote (jarabekg @ Jun 8 2013 12:28pm)
en lakom a belvarosban, nekem mindketten bo egy orara laktok innen


xd
mondjuk nem tudom mivel jöttél, hogy bő 1 óra
én az egyetemen(budai hídfő) bent vagyok 1 óra alatt szinte pont, 14es újpest központ, hármas metró corvin, és onnan még 4-6
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 8 2013 08:26am
Quote (jarabekg @ 8 Jun 2013 13:28)
en lakom a belvarosban, nekem mindketten bo egy orara laktok innen


az nem a belváros, ahol te laksz
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 8 2013 08:31am
Quote (TouchCow @ 8 Jun 2013 15:26)
az nem a belváros, ahol te laksz


dohány utsza
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 8 2013 08:32am
Quote (bbaallaaggee @ 8 Jun 2013 16:31)
dohány utsza


a zsinagógában lakik?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1187018711872187318745001Next
Closed New Topic New Poll