Quote (Karan2_Returned @ Jul 6 2015 08:07pm)
nalunk meg munkahelyen sincs klima, ragadok az asztalra olyan meleg van
shiiiet
ki nem birnám bent ha nem lenne klíma
pont odasüt a nap és bár el van húzva az a szalagfüggöny de attól még tűz befele a forróság
a nyárnál undorítóbb dolgot ki se lehetne találni