d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11861871881891904765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 6 2015 02:01pm
Quote (Senee @ Jul 6 2015 08:59pm)
televert kibaszott retkes nyár
legszarabb évszak az univerzumban


tel az szarabb amikor lefagy a herem es folyamatosan beteg vagyok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2015 02:06pm
Quote (Karan2_Returned @ Jul 6 2015 08:01pm)
tel az szarabb amikor lefagy a herem es folyamatosan beteg vagyok


de tél ellen ízibb védekezni hát nem mész ki az utcára kész több ruhát veszel fel etc
nyár ellen nem véd semmi





vettünk btw klímát de kint van a nappaliban és bár lehet érezni itt is de nem annyira
faszomat
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 6 2015 02:07pm
Quote (Senee @ Jul 6 2015 09:06pm)
de tél ellen ízibb védekezni hát nem mész ki az utcára kész több ruhát veszel fel etc
nyár ellen nem véd semmi





vettünk btw klímát de kint van a nappaliban és bár lehet érezni itt is de nem annyira
faszomat


nalunk meg munkahelyen sincs klima, ragadok az asztalra olyan meleg van
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2015 02:16pm
Quote (Karan2_Returned @ Jul 6 2015 08:07pm)
nalunk meg munkahelyen sincs klima, ragadok az asztalra olyan meleg van


shiiiet
ki nem birnám bent ha nem lenne klíma
pont odasüt a nap és bár el van húzva az a szalagfüggöny de attól még tűz befele a forróság
a nyárnál undorítóbb dolgot ki se lehetne találni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 6 2015 02:18pm
nyitva minden ablak és 40 fok van a galérián
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 6 2015 02:20pm
Quote (Senee @ Jul 6 2015 09:16pm)
shiiiet
ki nem birnám bent ha nem lenne klíma
pont odasüt a nap és bár el van húzva az a szalagfüggöny de attól még tűz befele a forróság
a nyárnál undorítóbb dolgot ki se lehetne találni


nalunk a plafonon is vannak ablakok, es felmelegitik az egesz irodat
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 6 2015 02:24pm
22:20-kor 30 fok van még kint, ez mégis mi a kurva anyja?

Hogy a fenében?
Ilyen azért nem szokott lenni bassza meg.

Selejtország ez...

Skandinávia, Alaszka a király...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2015 02:30pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 6 2015 08:24pm)
22:20-kor 30 fok van még kint, ez mégis mi a kurva anyja?

Hogy a fenében?
Ilyen azért nem szokott lenni bassza meg.

Selejtország ez...

Skandinávia, Alaszka a király...


plusz még a fidesz is lop össze-vissza
mert ha még ideadnák a jussom azt a pár százmilliót akkor azt mondanám oké legyen meleg basszameg hát arra költök amire akarok de nem
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 6 2015 02:31pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Jul 2015 22:24)
22:20-kor 30 fok van még kint, ez mégis mi a kurva anyja?

Hogy a fenében?
Ilyen azért nem szokott lenni bassza meg.

Selejtország ez...

Skandinávia, Alaszka a király...


a beton ami napkozben 60fokos lett, most kezdi kisugarozni a hot

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 6 2015 02:35pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2015 02:31pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 6 2015 08:31pm)
a beton ami napkozben 60fokos lett, most kezdi sugarozza ki a hot


kösz beton
Go Back To Magyar Topic List
Prev11861871881891904765Next
Add Reply New Topic New Poll