d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1186187188189190327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 01:36pm
Most végre eljutottam odáig, hogy bemenjek csütörtökön egyetemre (eddig munka volt sajnos ). Megakartam nézni hol lesz a kondi, de a felvett tárgyak között nem az volt amit én felvettem (csüt 8 órás) hanem valami 00 kódnevű tárgy, 200 helyes, ami sureashell hogy én nem vettem fel...
És persze mostmár nincs tárgyleadás/felvétel időszak, most akkor mivan
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 01:38pm
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 20:36)
Most végre eljutottam odáig, hogy bemenjek csütörtökön egyetemre (eddig munka volt sajnos ). Megakartam nézni hol lesz a kondi, de a felvett tárgyak között nem az volt amit én felvettem (csüt 8 órás) hanem valami 00 kódnevű tárgy, 200 helyes, ami sureashell hogy én nem vettem fel...
És persze mostmár nincs tárgyleadás/felvétel időszak, most akkor mivan


bemész ríni, hogy miez, aztán fizecc nekik pénzt legrosszabb esetben és megoldják
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 01:39pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 08:38pm)
bemész ríni, hogy miez, aztán fizecc nekik pénzt legrosszabb esetben és megoldják


már kaptam választ, nem mentem be az első 2 héten és a rencer ledobott automatikusan
mind1, akkor majd jövő félévben mekcsinálom
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:41pm
Erasmus

vélemény/tapasztalat ? azon gondolkodom hogy nekiállok gyűjteni hogy 1 év múlva kimehessek, mert azért valljuk be elég csekély az állami támogatás.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:43pm
Quote (yupi @ 24 Sep 2014 22:41)
Erasmus

vélemény/tapasztalat ? azon gondolkodom hogy nekiállok gyűjteni hogy 1 év múlva kimehessek, mert azért valljuk be elég csekély az állami támogatás.


basszad neki, volt egy cikk nemrég indexen, hogy az erasmusosokat a munkaerőpiacon is könnyebben felveszik
meg hát tapasztalatnak is kurvajó + új emberek, egy félév egyedül elég fasza főleg ilyen korban
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:45pm
Quote (tevetava @ 24 Sep 2014 22:43)
basszad neki, volt egy cikk nemrég indexen, hogy az erasmusosokat a munkaerőpiacon is könnyebben felveszik
meg hát tapasztalatnak is kurvajó + új emberek, egy félév egyedül elég fasza főleg ilyen korban


Én inkább a nyelvgyakorlás miatt mennék, de beírni a CV-be tényleg nem egy utolsó dolog:)
Csak azon filózok hogy ha hazajövök akkor ugye vár rám a vizsgaidőszak, instadead
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:45pm
Quote (yupi @ 24 Sep 2014 22:45)
Én inkább a nyelvgyakorlás miatt mennék, de beírni a CV-be tényleg nem egy utolsó dolog:)
Csak azon filózok hogy ha hazajövök akkor ugye vár rám a vizsgaidőszak, instadead


nyelvgyakorlásnak is kurvajó
hova jársz, meg hanyadéves vagy?
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:46pm
Quote (tevetava @ 24 Sep 2014 22:45)
nyelvgyakorlásnak is kurvajó
hova jársz, meg hanyadéves vagy?


NKE és gólya
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:46pm
Quote (yupi @ 24 Sep 2014 22:46)
NKE és gólya


most még ijesztőnek tűnhet, de 1-2 vizsgaidőszak után már beletanulsz, szóval szerintem ez ne tántorítson el
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:47pm
Quote (tevetava @ 24 Sep 2014 22:46)
most még ijesztőnek tűnhet, de 1-2 vizsgaidőszak után már beletanulsz, szóval szerintem ez ne tántorítson el


Eldől majd, meg aztmondják ez nem túl hard egyetem. Akkor majd spórolgatok:P
Go Back To Magyar Topic List
Prev1186187188189190327Next
Add Reply New Topic New Poll