Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 20:36)
Most végre eljutottam odáig, hogy bemenjek csütörtökön egyetemre (eddig munka volt sajnos ). Megakartam nézni hol lesz a kondi, de a felvett tárgyak között nem az volt amit én felvettem (csüt 8 órás) hanem valami 00 kódnevű tárgy, 200 helyes, ami sureashell hogy én nem vettem fel...
És persze mostmár nincs tárgyleadás/felvétel időszak, most akkor mivan
bemész ríni, hogy miez, aztán fizecc nekik pénzt legrosszabb esetben és megoldják