d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1186187188189190197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 07:43am
Quote (jarabekg @ Mar 12 2011 01:33pm)
Hát igen a newfagek... Én is voltam, velem is beszéltek úgy mint a szarral, de aki ennek ellenére itt tud maradni, csak az érdemli meg, hogy tényleg elfogadják... Nem is beszélve a kismillió multiról etc...
Ehhez én azt tudnám hozzáfűzni, hogy kéne egy jó hunsub guide, ami stickyt is kapna, és kéne egy magyar nyelvű mod aki csak a subbal foglalkozik, és közülünk kerülne ki, akkor nem lennének itt problémák.

Nem tudom, én ha valamilyen társaságban először vagyok akkor valahogy igenerősen nagyon-nagyon mélyen megérinti a pici lelkemet, ha elkezdenek idiótázni, barmozni, butázni, takaroggyozni -akármekkora hülyeséget is mondtam- ahelyett, hogy leírnák a saját véleményüket a témával kapcsolatban és azt, hogy szerintük miért vagyok nyomorák (persze magát a szót mellőzve).

Amúgy a guide sem segít, én elolvastam ami volt, nem nyitok témákat, nem postolok össze-vissza, a stílus szerintem emberhez méltó, ha írok, szóval nem tudom..

e:
A magyar mod aki CSAK A SUBBAL foglalkozik tényleg nem lenne rossz.. és tudná, hogy ki-kivel haver, melyik 'nyomorék' szó mögött mi áll, stb.

This post was edited by Christine21 on Mar 12 2011 07:45am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 12 2011 07:52am
Quote (jarabekg @ 12 Mar 2011 15:33)
Hát igen a newfagek... Én is voltam, velem is beszéltek úgy mint a szarral, de aki ennek ellenére itt tud maradni, csak az érdemli meg, hogy tényleg elfogadják... Nem is beszélve a kismillió multiról etc...

Ehhez én azt tudnám hozzáfűzni, hogy kéne egy jó hunsub guide, ami stickyt is kapna, és kéne egy magyar nyelvű mod aki csak a subbal foglalkozik, és közülünk kerülne ki, akkor nem lennének itt problémák.


A második részhez azt tudnám hozzáfűzni, hogy ez végsősoron nem baráti társaság, csak egy online közösség, ami nem eléggé összetartó ahhoz, hogy egy az egybe át lehessen vinni máshová, egyébként már én is gondoltam rá ofc., de bazurral ezt ki is tárgyaltuk, és végülis erre jutottunk.


Csatlakozott: Jun 18 2008

o hai
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 12 2011 07:59am
Quote (Christine21 @ 12 Mar 2011 18:43)
Nem tudom, én ha valamilyen társaságban először vagyok akkor valahogy igenerősen nagyon-nagyon mélyen megérinti a pici lelkemet, ha elkezdenek idiótázni, barmozni, butázni, takaroggyozni -akármekkora hülyeséget is mondtam- ahelyett, hogy leírnák a saját véleményüket a témával kapcsolatban és azt, hogy szerintük miért vagyok nyomorák (persze magát a szót mellőzve).

Amúgy a guide sem segít, én elolvastam ami volt, nem nyitok témákat, nem postolok össze-vissza, a stílus szerintem emberhez méltó, ha írok, szóval nem tudom..

e:
A magyar mod aki CSAK A SUBBAL foglalkozik tényleg nem lenne rossz.. és tudná, hogy ki-kivel haver, melyik 'nyomorék' szó mögött mi áll, stb.


Rengeteg ember képes lenne ezt a funkciót betölteni, csak gondolom ilyet nem engedhet njag hogy 'csak magyar mod'
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 08:04am
Quote (josheide @ Mar 12 2011 01:59pm)
Rengeteg ember képes lenne ezt a funkciót betölteni, csak gondolom ilyet nem engedhet njag hogy 'csak magyar mod'

Csak ne olyan legyen, aki ha egy newfaggal nem ért egyet akkor 'takaroggybant' osztogat. Úgy, hogy az a newfag normálisan írta le a véleményét.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 12 2011 08:05am
Quote (Christine21 @ 12 Mar 2011 15:04)
Csak ne olyan legyen, aki ha egy newfaggal nem ért egyet akkor 'takaroggybant' osztogat. Úgy, hogy az a newfag normálisan írta le a véleményét.


ha normális az adott newfag akkor nem is szokták elküldeni a kurva anyjába
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 12 2011 08:06am
surubben kene osztani a suspikat, kis ido utan normalisabb lenne a kozhangulat.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Mar 12 2011 08:07am
Quote (ecneB @ 12 Mar 2011 15:06)
surubben kene osztani a suspikat, kis ido utan normalisabb lenne a kozhangulat.


de tök vicces hogy naponta nyílik 6 sírós topic hogy suspit kaptak xy-ért, ha meg nem kapnak akkor azért megy a sírás hogy "LOL ERRE Ő SUSPIT KAPOTT ÉN MÉR NEM"
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 08:16am
Quote (ecneB @ Mar 12 2011 02:06pm)
surubben kene osztani a suspikat, kis ido utan normalisabb lenne a kozhangulat.

Kisarkítod.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 12 2011 08:25am
Quote (jarabekg @ 12 Mar 2011 15:07)
Ha Rezsnek két nagy csöcs szép egy nőben, ahhoz nincs joga? Ha nekem a szakállas csúnyaarcú konyhásnéni tetszik nem postolhatok róla képet, mert az elviszi a topikot másik irányba? Nekem nincs meg a szépségről alkotott szubjektív véleményhez a jogom, csak mert egy modnak az nem tetszik? :wacko: Gondolkodjálk már mielőtt elkezded püfölni azt a ł€@ä billenytűzetet.


ne álszenteskedj már, mikor valaki bepostol egy képet és ez esetleg egy átlagos kinézetű csaj akkor 5-en ugranak, hogy "fúúj de csúnya"
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 12 2011 08:29am
Quote (Christine21 @ 12 Mar 2011 15:16)
Kisarkítod.


Go Back To Magyar Topic List
Prev1186187188189190197Next
Add Reply New Topic New Poll