d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1186187188189190232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 14 2010 06:10am
Quote (zimp1 @ 14 Jul 2010 12:59)
ide akkor is lehet ha nem megrendelt sig, csak én raktam be egy képet magamnak?


Hogyha nem található meg neten úgyért googleba ha beirja nincs ott meg myvipre meg ilyen szarokra nem raktad ki csak signek akkor lehet reportolni.
Más kérdés hogy nemtudod bebizonyítani hogy neked volt kirakva hamarabb
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 30 2010
Gold: 1,574.00
Jul 14 2010 06:17am
hát ezaz
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jul 14 2010 08:15am
Quote (zimp1 @ 14 Jul 2010 13:59)
ide akkor is lehet ha nem megrendelt sig, csak én raktam be egy képet magamnak?


Ha nem te készítetted a képet, vagy vetted a képet valakitől aki készítette neked, akkor nem a tied és mindenki ugyanannyira használhatja mint te.
Ha FG-ért rendelsz siget, vagy csinálod magadnak és úgy lopják el, akkor reportolhatod ott.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 14 2010 11:42am
2 kérdésem lenne:
Itt a subon lehet eladni dolgokat (mondjuk 1 kiló kenyeret) szigorúan forintért?
És cserélni? Pl 1 kiló kenyeret 10 zsömlére? Vagy ezt csak a Donor forumban lehet?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 14 2010 12:03pm
Quote (Ghostmasterq @ Jul 14 2010 06:42pm)
2 kérdésem lenne:
Itt a subon lehet eladni dolgokat (mondjuk 1 kiló kenyeret) szigorúan forintért?
És cserélni? Pl 1 kiló kenyeret 10 zsömlére? Vagy ezt csak a Donor forumban lehet?


rl trade nem engedélyezett, csak a donor fórumban és ott is csak bizonyos dolgokra
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 14 2010 12:49pm
Quote (Ghostmasterq @ 14 Jul 2010 19:42)
2 kérdésem lenne:
Itt a subon lehet eladni dolgokat (mondjuk 1 kiló kenyeret) szigorúan forintért?
És cserélni? Pl 1 kiló kenyeret 10 zsömlére? Vagy ezt csak a Donor forumban lehet?


csak d2 itemeket lehet itt tradelni
csak item vs item, vagy item vs fg
maximum 20 fg ertekben
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 14 2010 01:32pm
mik a donor forum bejutásának követelményei?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 14 2010 01:33pm
Quote (sunnymarcell @ 14 Jul 2010 21:32)
mik a donor forum bejutásának követelményei?


0 warn,1k-1,2k fg don8 kék csillagért. és akkor njag eldönti kapsz-e accest.
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jul 14 2010 01:42pm
Quote (H4xooR @ 14 Jul 2010 21:33)
0 warn,1k-1,2k fg don8 kék csillagért. és akkor njag eldönti kapsz-e accest.


0 warn is követelmény?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 14 2010 01:44pm
Quote (Eszilard @ 14 Jul 2010 21:42)
0 warn is követelmény?


én úgy tudom,de lehet faszság és keverem valamivel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1186187188189190232Next
Closed New Topic New Poll