Quote (zimp1 @ 14 Jul 2010 13:59)
ide akkor is lehet ha nem megrendelt sig, csak én raktam be egy képet magamnak?
Ha nem te készítetted a képet, vagy vetted a képet valakitől aki készítette neked, akkor nem a tied és mindenki ugyanannyira használhatja mint te.
Ha FG-ért rendelsz siget, vagy csinálod magadnak és úgy lopják el, akkor reportolhatod ott.