Quote (rapiddani @ Jun 7 2013 06:35pm)
már megint nőt véleményez, faszom elhajítom, valaki linkelje már a pofáját ilyenkor

édesanyád nem panaszkodott a pofámra amikor tegnap ordítva ment el. Nyugi, egyelőre nem kell apunak szólítanod, de azért remélem lehetünk majd még jó pajtik
(najó igazából törném magamat egy még pikírtebb replyon, ha nem tudnám, hogy csak az utolsó három nőm kiülön-külön nem volt jobb féynévekkel, mint akármelyik nő aki valaha szóba állt vagy szóba fog állni veled.)