d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1186818691870187118725001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 7 2013 10:14am
Quote (sylke @ Jun 7 2013 04:54pm)
jaj, ugy csinálsz mint aki eddig kurvára megmondta a tutit


eddig mindig megmondtam a tutit :~)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 7 2013 11:35am
már megint nőt véleményez, faszom elhajítom, valaki linkelje már a pofáját ilyenkor :(
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 7 2013 01:03pm
Quote (rapiddani @ Jun 7 2013 06:35pm)
már megint nőt véleményez, faszom elhajítom, valaki linkelje már a pofáját ilyenkor :(


édesanyád nem panaszkodott a pofámra amikor tegnap ordítva ment el. Nyugi, egyelőre nem kell apunak szólítanod, de azért remélem lehetünk majd még jó pajtik

(najó igazából törném magamat egy még pikírtebb replyon, ha nem tudnám, hogy csak az utolsó három nőm kiülön-külön nem volt jobb féynévekkel, mint akármelyik nő aki valaha szóba állt vagy szóba fog állni veled.)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 7 2013 01:06pm
Quote (jarabekg @ Jun 7 2013 07:03pm)
édesanyád nem panaszkodott a pofámra amikor tegnap ordítva ment el. Nyugi, egyelőre nem kell apunak szólítanod, de azért remélem lehetünk majd még jó pajtik

(najó igazából törném magamat egy még pikírtebb replyon, ha nem tudnám, hogy csak az utolsó három nőm kiülön-külön nem volt jobb féynévekkel, mint akármelyik nő aki valaha szóba állt vagy szóba fog állni veled.)


oké májkül
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 7 2013 01:16pm
Quote (jarabekg @ 7 Jun 2013 20:03)
édesanyád nem panaszkodott a pofámra amikor tegnap ordítva ment el. Nyugi, egyelőre nem kell apunak szólítanod, de azért remélem lehetünk majd még jó pajtik

(najó igazából törném magamat egy még pikírtebb replyon, ha nem tudnám, hogy csak az utolsó három nőm kiülön-külön nem volt jobb féynévekkel, mint akármelyik nő aki valaha szóba állt vagy szóba fog állni veled.)




nagyobb az ádámcsutkája mint az orrod
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 7 2013 01:18pm
Quote (bbaallaaggee @ Jun 7 2013 07:16pm)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/397380_540431955981530_772563148_n.jpg

nagyobb az ádámcsutkája mint az orrod


gonbóc van a torkán

This post was edited by Senee on Jun 7 2013 01:19pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 7 2013 02:23pm
Tfw itt varok a pizzara egy jo kis edzes utan a kocsiba
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 7 2013 03:34pm
Quote (RRC @ Jun 7 2013 09:23pm)
Tfw itt varok a pizzara egy jo kis edzes utan a kocsiba


a pizzafutar kocsijaban?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 7 2013 03:41pm
Quote (jarabekg @ Jun 7 2013 09:03pm)
édesanyád nem panaszkodott a pofámra amikor tegnap ordítva ment el. Nyugi, egyelőre nem kell apunak szólítanod, de azért remélem lehetünk majd még jó pajtik

(najó igazából törném magamat egy még pikírtebb replyon, ha nem tudnám, hogy csak az utolsó három nőm kiülön-külön nem volt jobb féynévekkel, mint akármelyik nő aki valaha szóba állt vagy szóba fog állni veled.)


Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 8 2013 02:55am
<tfw reggel felkelsz, 8kor, de nincs kedved felkelni és fetrengsz
<fél 11kor kilépek a szobám ajtaján, és jara ott ül a konyhában
mfw
Go Back To Magyar Topic List
Prev1186818691870187118725001Next
Closed New Topic New Poll