d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1186718681869187018715001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 7 2013 07:42am
Quote (Karan2_Returned @ 7 Jun 2013 14:41)
Jelenleg csak profilkeppel tudok szolgalni, nem latszik rajta sok.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942816_566743766680160_1113261210_n.jpg


kezdetnek nem rossz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 7 2013 08:57am
Quote (josheide @ Jun 7 2013 03:42pm)
kezdetnek nem rossz


nem bizony
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 7 2013 09:01am
Quote (josheide @ 7 Jun 2013 14:42)
kezdetnek nem rossz


azért erős tulzás a 10/10
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 7 2013 09:42am
Quote (Inakwo @ Jun 7 2013 04:01pm)
azért erős tulzás a 10/10


szerintem a világon nincs 10/10 csaj
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 7 2013 09:44am
Quote (Inakwo @ Jun 7 2013 04:01pm)
azért erős tulzás a 10/10


Elöben jobban nez ki, meg ami nekem tetszik az lehet mas szerint ronda.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 7 2013 09:49am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 7 2013 04:44pm)
Elöben jobban nez ki, meg ami nekem tetszik az lehet mas szerint ronda.


akkor ugy javitom, hogy nincs olyan csaj akire mindenki azt mondana hogy 10/10!

(de attol meg azt fenntartanam, hogy szerintem vannak a szeosegnek objektiv tampontjai, es a leanyzo objektive inkabb szep mint csunya)

This post was edited by jarabekg on Jun 7 2013 09:49am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 7 2013 09:50am
Quote (jarabekg @ Jun 7 2013 04:49pm)
akkor ugy javitom, hogy nincs olyan csaj akire mindenki azt mondana hogy 10/10!

(de attol meg azt fenntartanam, hogy szerintem vannak a szeosegnek objektiv tampontjai, es a leanyzo objektive inkabb szep mint csunya)


a faszparaszt jara viccesebb :(
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 7 2013 09:52am
Quote (Flutter @ Jun 7 2013 04:50pm)
a faszparaszt jara viccesebb :(


lesz abbol eleg ha nem sikerulnek a jovoheti vizsgaim!

meg amugy is 20%, most egy kicsit moderalom magam, es akkor mar miert nem viselkedjek empatikus emberi lenykent.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 7 2013 09:52am
Quote (Flutter @ Jun 7 2013 04:50pm)
a faszparaszt jara viccesebb :(


Hianyzik a pikirt humora?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 7 2013 09:54am
Quote (jarabekg @ Jun 7 2013 03:52pm)
lesz abbol eleg ha nem sikerulnek a jovoheti vizsgaim!

meg amugy is 20%, most egy kicsit moderalom magam, es akkor mar miert nem viselkedjek empatikus emberi lenykent.


jaj, ugy csinálsz mint aki eddig kurvára megmondta a tutit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1186718681869187018715001Next
Closed New Topic New Poll