Quote (Karan2_Returned @ Jun 7 2013 04:44pm)
Elöben jobban nez ki, meg ami nekem tetszik az lehet mas szerint ronda.
akkor ugy javitom, hogy nincs olyan csaj akire mindenki azt mondana hogy 10/10!
(de attol meg azt fenntartanam, hogy szerintem vannak a szeosegnek objektiv tampontjai, es a leanyzo objektive inkabb szep mint csunya)
This post was edited by jarabekg on Jun 7 2013 09:49am