Quote (Nerz8 @ Jun 6 2013 07:56pm)
beszélgettem is vele, mert óra elején kb ketten ültünk csak a teremben, jófejnek tűnt. ha meg leszar, akkor így jártam, elsősorban úgy is az angol miatt fogok járni 8d
ne aggódj, küldök neked postán egy kis kloroformot, az majd mindent megold
tuti recept, nekem 10 csajból 10-nél beválik