d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1186418651866186718685001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 6 2013 12:04pm
Quote (Nerz8 @ Jun 6 2013 07:56pm)
beszélgettem is vele, mert óra elején kb ketten ültünk csak a teremben, jófejnek tűnt. ha meg leszar, akkor így jártam, elsősorban úgy is az angol miatt fogok járni 8d


ne aggódj, küldök neked postán egy kis kloroformot, az majd mindent megold


tuti recept, nekem 10 csajból 10-nél beválik
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 6 2013 12:06pm
Quote (Saenchai @ 6 Jun 2013 18:04)
ne aggódj, küldök neked postán egy kis kloroformot, az majd mindent megold


tuti recept, nekem 10 csajból 10-nél beválik


észben tartom
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2013 12:13pm
Quote (cowding @ Jun 6 2013 06:59pm)
iktf



:DD


4 év után
STILL ?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 6 2013 12:15pm
Quote (Vismajor @ 6 Jun 2013 20:13)
4 év után
STILL ?


és hogy reagált ?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2013 12:16pm
Quote (Anarkin @ Jun 6 2013 07:15pm)
és hogy reagált ?


sehogy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 12:21pm
tfw még mindig vannak emberek akik szenvednek seneevel
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 6 2013 12:26pm
Quote (Vismajor @ Jun 6 2013 08:13pm)
4 év után
STILL ?


2, én nem kértem de ismerem amikor kéne de te se tudod miért
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2013 12:30pm
Quote (cowding @ Jun 6 2013 07:26pm)
2, én nem kértem de ismerem amikor kéne de te se tudod miért


hug
Aztán mi lett veletek?

This post was edited by Vismajor on Jun 6 2013 12:30pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 6 2013 12:45pm
Quote (Vismajor @ Jun 6 2013 06:30pm)
hug
Aztán mi lett veletek?


elkezdett poezni, és 2 hetente meghal a csaj miatt
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 6 2013 01:07pm
Quote (Vismajor @ Jun 6 2013 08:30pm)
hug
Aztán mi lett veletek?


Hát mivel együtt lakni mi nem lakunk (dno ti hogy vagytok) és heti 6x csinálunk valamit (1-4 óra), ezen belül/ezen felül átjön heti 1-2x igy 1-2 nap dodge vagy egy veszekedés utáni 3-4 napos egymásra fújás jót szokott tenni

meg amit syl mond
Go Back To Magyar Topic List
Prev1186418651866186718685001Next
Closed New Topic New Poll