d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1186318641865186618675001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 5 2013 08:07pm
sok itt a lustageci
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2013 08:33am
Quote (TouchCow @ Jun 6 2013 02:07am)
sok itt a lustageci


még jó, hogy itt vagy te mint élmunkás
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2013 11:31am
<szünetet kérsz a barátnődtől, de nem hogy neki, magadnak sem igazán tudod megmagyarázni hogy miért
inb4 egy hét múlva szerelmi életem szomorú története
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 6 2013 11:34am
Quote (Vismajor @ 6 Jun 2013 19:31)
<szünetet kérsz a barátnődtől, de nem hogy neki, magadnak sem igazán tudod megmagyarázni hogy miért
inb4 egy hét múlva szerelmi életem szomorú története


dafuq man
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 6 2013 11:50am
>ma voltam az első csoportos angol órámon
>tök jó fej a tanár, az óra is n1
>egy qt csaj is van a csoportban
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 6 2013 11:52am
Quote (Nerz8 @ Jun 6 2013 06:50pm)
>ma voltam az első csoportos angol órámon
>tök jó fej a tanár, az óra is n1
>egy qt csaj is van a csoportban


Ha beszelgetös feladat van mindig menj oda hozza, oran nem tud elküldeni.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 6 2013 11:53am
Quote (Karan2_Returned @ 6 Jun 2013 17:52)
Ha beszelgetös feladat van mindig menj oda hozza, oran nem tud elküldeni.


~5en vagyunk összesen, szóval jó lesz ez
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 6 2013 11:54am
Quote (Nerz8 @ Jun 6 2013 07:50pm)
>ma voltam az első csoportos angol órámon
>tök jó fej a tanár, az óra is n1
>egy qt csaj is van a csoportban



spoiler:
le se fog szarni a szemét kurvája
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 6 2013 11:56am
Quote (Saenchai @ 6 Jun 2013 17:54)
spoiler:
le se fog szarni a szemét kurvája


beszélgettem is vele, mert óra elején kb ketten ültünk csak a teremben, jófejnek tűnt. ha meg leszar, akkor így jártam, elsősorban úgy is az angol miatt fogok járni 8d
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 6 2013 11:59am
Quote (Vismajor @ Jun 6 2013 07:31pm)
<szünetet kérsz a barátnődtől, de nem hogy neki, magadnak sem igazán tudod megmagyarázni hogy miért
inb4 egy hét múlva szerelmi életem szomorú története


iktf

Quote (Karan2_Returned @ Jun 6 2013 07:52pm)
Ha beszelgetös feladat van mindig menj oda hozza, oran nem tud elküldeni.


:DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1186318641865186618675001Next
Closed New Topic New Poll