d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1186118621863186418655001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 4 2013 05:57pm
Quote (CyberPunk666 @ 5 Jun 2013 00:40)
még nem történt meg, de lesz. Előbb-utóbb...


szarj a hányásodra és csak utána csinálj képet
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 5 2013 12:51am
tfw 10 perc es logika vizsga

emberek egyik fele alszik masik fele puskakat pakolgat
^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 5 2013 12:51am
Quote (Anarkin @ 5 Jun 2013 07:51)
tfw 10 perc es logika vizsga

emberek egyik fele alszik masik fele puskakat pakolgat
^


hat logikat nem is lehet tanulni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 5 2013 01:10am
Quote (josheide @ Jun 5 2013 07:51am)
hat logikat nem is lehet tanulni


dehogynem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 5 2013 02:56am
Quote (anyd @ 5 Jun 2013 09:10)
dehogynem


mindjart felgyujtom az egesz tanszeket

107-ből 102 kredit meglett elsore >4-es atlaggal, erre ezek itt szopatnak a 2 (formalis nyelvek) ill. 3 (logika) kredites targyakkal

elobbi nem lett meg elozo felevben, es utobbibol is most olyan kerdessort adtak hogy csoda ha meglesz a beugro -.-




vaaaaaaa
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 5 2013 03:31am
Quote (Anarkin @ 5 Jun 2013 10:56)
vaaaaaaa


this

tanulnom kéne szóbelire, hátha meglesz a beugró de inkább jsp-zek helyette

nagyon keményen élek y?

:wacko:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 5 2013 03:39am
Quote (Anarkin @ Jun 5 2013 10:31am)
this

tanulnom kéne szóbelire, hátha meglesz a beugró de inkább jsp-zek helyette

nagyon keményen élek y?

:wacko:


living on the edge
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 5 2013 04:02am
Quote (anyd @ 5 Jun 2013 11:39)
living on the edge


még egy órát kell várnom, és a gépteremből is jönni kellett mert zhznak

most ülhettem ki a napra meg a levegőre -.-
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jun 5 2013 04:46am
Quote (Anarkin @ 5 Jun 2013 11:02)
még egy órát kell várnom, és a gépteremből is jönni kellett mert zhznak

most ülhettem ki a napra meg a levegőre -.-


azert tulzasba ne vidd a levegon tartozkodast. megarthat.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2013 05:09am
Quote (32rferkipper @ Jun 5 2013 11:46am)
azert tulzasba ne vidd a levegon tartozkodast. megarthat.


te egy nagyon vicces gyerek vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1186118621863186418655001Next
Closed New Topic New Poll