d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1186018611862186318645001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 4 2013 10:11am
tfw
GERARD PRESGURVIC: ELFÚJTA A SZÉL
Szegedi Szabadtéri Játékok - Dóm tér
Szeged - 2013. Augusztus 02. Péntek, 21:00

> online rendelés, online jegy, ki kell nyomtatni
> 2*500 ft kezelési költség

mert amúgy 29k nem volt elég a 2 jegyért, tegyünk még rá ilyen abszurd dolgokat
az ilyenen úgy fel tudok háborodni
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 4 2013 11:27am
Quote (Anarkin @ 4 Jun 2013 17:11)
tfw
GERARD PRESGURVIC: ELFÚJTA A SZÉL
Szegedi Szabadtéri Játékok - Dóm tér
Szeged - 2013. Augusztus 02. Péntek, 21:00

> online rendelés, online jegy, ki kell nyomtatni
> 2*500 ft kezelési költség

mert amúgy 29k nem volt elég a 2 jegyért, tegyünk még rá ilyen abszurd dolgokat
az ilyenen úgy fel tudok háborodni


29k két jegyért Szegedre...
ha megtehetném sem adnék ki ennyiét ilyenre
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 4 2013 11:33am
Quote (Inakwo @ 4 Jun 2013 19:27)
29k két jegyért Szegedre...
ha megtehetném sem adnék ki ennyiét ilyenre


operettszínházba ugyanennyi egy jegy (mármint kettő.. érted ^^)

This post was edited by Anarkin on Jun 4 2013 11:34am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 4 2013 11:39am
tfw egész nap egy olyan programot írtam amit azért kellett mert elbasztam a félévközi házikat.. de közben írnom kellene a május 30.ig leadhato beadandóm, és készülni a 6.ai potzhra..
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2013 12:02pm
Quote (Anarkin @ Jun 4 2013 06:33pm)
operettszínházba ugyanennyi egy jegy (mármint kettő.. érted ^^)


évekig ingyen jártam a szabadtérire, főleg, amikor tesó is játszott benne
de most még fost is adnak, srs
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 4 2013 12:30pm
Quote (Anarkin @ 4 Jun 2013 18:33)
operettszínházba ugyanennyi egy jegy (mármint kettő.. érted ^^)


szerintem ez akkor is irreálisan drága

:c
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 4 2013 04:27pm
Tfw szerintem hányni fogok...
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 4 2013 04:29pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Jun 2013 23:27)
Tfw szerintem hányni fogok...


post pic
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 4 2013 04:40pm
Quote (ace07 @ 5 Jun 2013 00:29)
post pic


még nem történt meg, de lesz. Előbb-utóbb...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 4 2013 04:47pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 4 2013 10:27pm)
Tfw szerintem hányni fogok...


nekem az akkor szokott ha túl sok kólát iszom éhgyomorra
Go Back To Magyar Topic List
Prev1186018611862186318645001Next
Closed New Topic New Poll