d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1185186187188189327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 8 2014 02:32am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Sep 2014 10:28)
amugy most sikerult megoldani ugy h kb a fel orarendem atvarialtam

de amugy meg valaszolj fb-n

eloadason vagyok es geciszar a net
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 8 2014 02:40am
Quote (tevetava @ Sep 8 2014 08:31am)
eloadason vagyok es geciszar a net


Quote (tevetava @ Sep 8 2014 08:32am)
eloadason vagyok es geciszar a net


értem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 9 2014 09:36am
>beszélek egy kommédia hallgatóval
>ukrán, gólya
>17 éves
>az mscvel együtt is fiatalabb lesz mint én, aki most kezdte el
tfwtfwtfw
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 9 2014 09:41am
eleg josh volt az elso eloadas, tok jo fej aki a vallalatgazdasagtant tanitja, a gazdmatek gyak tanar is jofej, csak azzal a targgyal jo sokat fogok szopni tt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 9 2014 09:44am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 9 2014 04:41pm)
eleg josh volt az elso eloadas, tok jo fej aki a vallalatgazdasagtant tanitja, a gazdmatek gyak tanar is jofej, csak azzal a targgyal jo sokat fogok szopni tt


filozófia nekem elég kemény volt így angolul
>óraután odamentem, hogy tanultam 2 félévet az eltén, nem lehetne e
>felvagyok mentve
>ingyen 6 kredit
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 9 2014 09:47am
Quote (Vismajor @ 9 Sep 2014 17:44)
filozófia nekem elég kemény volt így angolul
>óraután odamentem, hogy tanultam 2 félévet az eltén, nem lehetne e
>felvagyok mentve
>ingyen 6 kredit


kiraktál 2 fakockát meg eljátszottad a fogyatékos kártyát gondolom

igy lehet tényleg elvégzed az első félévet

én ma se mentem be lol
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 9 2014 06:06pm
Quote (RRC @ 9 Sep 2014 17:47)
kiraktál 2 fakockát meg eljátszottad a fogyatékos kártyát gondolom

igy lehet tényleg elvégzed az első félévet

én ma se mentem be lol


kuncogok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 15 2014 04:33am
töfipöfi hova vitted a marx szobrot MI
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 15 2014 04:48am
Quote (Rawen @ 15 Sep 2014 12:33)
töfipöfi hova vitted a marx szobrot MI


vestem ra 2 lyukat es cumdumpnak hasznalom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 15 2014 05:32am
Quote (Rawen @ Sep 15 2014 11:33am)
töfipöfi hova vitted a marx szobrot MI


valahol a folyoson láttam egy feliratot, hogy MARX SZOBOR ERRE és nyíl alatta
Go Back To Magyar Topic List
Prev1185186187188189327Next
Add Reply New Topic New Poll