Quote (Christine21 @ Mar 12 2011 02:29pm)
Értelek és azt is elfogadom, hogy ilyen összeszokottabb társaságoknál mint a tietek is itt, ezek nem érnek büntetést, nyilván más érzések állnak mögötte.
De, ha valaki idejön és azt oltjátok így, az szerintem egyáltalán nem normális. Komolyan néha úgy beszéltek emberekkel mint a ronggyal, amit a kutya szájából rángattak ki, holott a stílus nem ez volt felétek.
A modnak kéne ezeket szelektálni, hogy akihez most intézted az haver vagy nem haver, mi áll mögötte, na de.. na.. erre csak az lehetne a megoldás, hogy saját fórumot hoztok létre, jelszóval és csak ti léphettek fel rá.
Hát igen a newfagek... Én is voltam, velem is beszéltek úgy mint a szarral, de aki ennek ellenére itt tud maradni, csak az érdemli meg, hogy tényleg elfogadják... Nem is beszélve a kismillió multiról etc...
Ehhez én azt tudnám hozzáfűzni, hogy kéne egy jó hunsub guide, ami stickyt is kapna, és kéne egy magyar nyelvű mod aki csak a subbal foglalkozik, és közülünk kerülne ki, akkor nem lennének itt problémák.
A második részhez azt tudnám hozzáfűzni, hogy ez végsősoron nem baráti társaság, csak egy online közösség, ami nem eléggé összetartó ahhoz, hogy egy az egybe át lehessen vinni máshová, egyébként már én is gondoltam rá ofc., de bazurral ezt ki is tárgyaltuk, és végülis erre jutottunk.
This post was edited by jarabekg on Mar 12 2011 07:35am