d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1185186187188189257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 6 2011 09:51am
valaki h4lp!
mennyi def-je lenne ennek ha uppolnam?

battle boots
eth
156 ed
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 6 2011 09:53am
Quote (Coolface @ Jan 6 2011 04:51pm)
valaki h4lp!
mennyi def-je lenne ennek ha uppolnam?

battle boots
eth
156 ed


:coolface:
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Jan 6 2011 09:56am
Quote (Coolface @ Jan 6 2011 04:51pm)
valaki h4lp!
mennyi def-je lenne ennek ha uppolnam?

battle boots
eth
156 ed


225-261

This post was edited by Csavardi_Samu on Jan 6 2011 09:58am
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 6 2011 09:58am
Quote (Csavardi_Samu @ Jan 6 2011 03:56am)
226-261


thy, pont most talaltam meg :D
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 6 2011 10:02am
Quote (Oberon_os @ 6 Jan 2011 10:31)
:DDD Már bocsi. :)
Tele nélkül normális karit nehezen versz el. Épp ezért én pl spiritet használnék, 10 fcr amu, 10 fcr ring, TO és máris megvan a 75, ami elég lehet. De játszottam már 125 fcr telesmite ellen is....
Ám ha nem tudsz bal klikkel name/chainlockolni, és nem is akarsz megtanulni, akkor desy smite jobb lehet talán. Ide is kell az eni, ~70 str és 45%frw odbasz, resid lehet máshonnan is (20/4@, 20/8-9 single res sc nem olyan drága), és Coa nagyon sokat dob a karin. berber+dungo+eni, és mg is van a max damred...
Ha ladderben csinálod, exile lehet nem a legjobb, ott upped HoZ ha nem telézel. Persze, ha telézel spirit>>>>>>, ahogy nl-ben is.

telesmite-al: 1 pontot tegyél a FoH-ra: ha beütsz a smite-al, karakter feje felett csillag lesz, stuneffect ugye. Ekkor bármi sebzést kap, törik az fhr. Ha sikerül elteléznie, foh (ekkor megakad, és már telézel is rá és ütöd. Gykorlatban z így néz ki (hammerrel csinálja a srác, így még durvább.... btw magyar):

http://www.youtube.com/watch?v=55hQNcfxQRk


na ez jó



btw ezt vettem, egyből csinálni akarok rá karit :D

semmi másom nincs rá
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 6 2011 10:10am
Quote (Janou @ 6 Jan 2011 17:02)
na ez jó

http://img836.imageshack.us/img836/5527/glovess.jpg

btw ezt vettem, egyből csinálni akarok rá karit :D

semmi másom nincs rá


Igazából, nem értem ezeket a kesztyűket.... :D pvm-re használnám max, de ott is sok esetben ink LoH +dam miatt. Ez is kurvaszép meg minden, de CB pvpben eléggé speciálisan használható, 20 life karcsú, 20 ias nem kell mindig. Szép, sok dolog perf rajta, de mégis. :(
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 6 2011 10:51am
Quote (Oberon_os @ 6 Jan 2011 17:10)
Igazából, nem értem ezeket a kesztyűket.... :D pvm-re használnám max, de ott is sok esetben ink LoH +dam miatt. Ez is kurvaszép meg minden, de CB pvpben eléggé speciálisan használható, 20 life karcsú, 20 ias nem kell mindig. Szép, sok dolog perf rajta, de mégis. :(


elveszed az ember kedvét egyből
Member
Posts: 22,623
Joined: Feb 9 2008
Gold: 207.00
Jan 6 2011 11:18am
Quote (Oberon_os @ 6 Jan 2011 10:31)
:DDD Már bocsi. :)
Tele nélkül normális karit nehezen versz el. Épp ezért én pl spiritet használnék, 10 fcr amu, 10 fcr ring, TO és máris megvan a 75, ami elég lehet. De játszottam már 125 fcr telesmite ellen is....
Ám ha nem tudsz bal klikkel name/chainlockolni, és nem is akarsz megtanulni, akkor desy smite jobb lehet talán. Ide is kell az eni, ~70 str és 45%frw odbasz, resid lehet máshonnan is (20/4@, 20/8-9 single res sc nem olyan drága), és Coa nagyon sokat dob a karin. berber+dungo+eni, és mg is van a max damred...
Ha ladderben csinálod, exile lehet nem a legjobb, ott upped HoZ ha nem telézel. Persze, ha telézel spirit>>>>>>, ahogy nl-ben is.

telesmite-al: 1 pontot tegyél a FoH-ra: ha beütsz a smite-al, karakter feje felett csillag lesz, stuneffect ugye. Ekkor bármi sebzést kap, törik az fhr. Ha sikerül elteléznie, foh (ekkor megakad, és már telézel is rá és ütöd. Gykorlatban z így néz ki (hammerrel csinálja a srác, így még durvább.... btw magyar):

http://www.youtube.com/watch?v=55hQNcfxQRk


uhh bakker nem semmi a srac

akarok egy telesmitert :(
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 6 2011 01:48pm
Quote (DontCryPlz @ 6 Jan 2011 18:18)
uhh bakker nem semmi a srac

akarok egy telesmitert :(


Rob a neve. Atm admin a pvp realmon mellesleg. :D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 7 2011 09:20am
Quote (Oberon_os @ Jan 6 2011 03:00pm)
artisans tower shield of deflecting, azaz 30/20 3 sox tower shield. Lehet jewelers is artisans helyett, az ugyanúgy 3 sox. Én dragon shieldet használnék ilyenre, igaz sokkal kevesebb van, de: block majd ugyanaz, nem heavy hanem light shield (+soksok frw), és jobb def.


csak jewelers nem lvl 30, hanem 45, így kevesebbet ér
Go Back To Magyar Topic List
Prev1185186187188189257Next
Closed New Topic New Poll