Quote (zimp1 @ Jul 14 2010 11:04am)
nem találtam neki jobb topicot ezért itt kérdezem:
lehet valamit tenni ha valaki "ellopta" az ember sig-jét?
úgy értem le lehet szedetni?
Quote (Klontar @ Jul 14 2010 11:53am)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39560432&f=105
ide akkor is lehet ha nem megrendelt sig, csak én raktam be egy képet magamnak?