d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1185818591860186118625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 3 2013 11:22am
Quote (Flutter @ 3 Jun 2013 18:10)
*s

implikalod hogy telorol lehet normalisan jspzni
egyebkent idokozben hajlandoak voltak megcsinalni
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 3 2013 11:25am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 3 2013 06:22pm)
implikalod hogy telorol lehet normalisan jspzni
egyebkent idokozben hajlandoak voltak megcsinalni


implikalod, hogy telorol jspzel
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 3 2013 11:26am
Quote (Taszilo.^ @ Jun 3 2013 07:25pm)
implikalod, hogy telorol jspzel


implikálod, hogy jspzel
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 3 2013 11:27am
es te mit implikalsz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 3 2013 11:43am
ti mind implikaltok
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 3 2013 12:16pm
A(z) EUR 140.00 kifizetésed sikeresen megtörtént

>fizud fele bejött 2nap alatt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 4 2013 06:10am
>tfw kiválogattam az összes eddigi egyetemi papírt
>két stócot csináltam: szemét, csak az egyik oldalán van cucc (tehát piszkozatnak még jó lesz), és semmi nincs rajta
>egy életre elegendő piszkozati papírt nyertem, és ez jó érzés ^^
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 4 2013 06:23am
Quote (jarabekg @ 4 Jun 2013 14:10)
>tfw kiválogattam az összes eddigi egyetemi papírt
>két stócot csináltam: szemét, csak az egyik oldalán van cucc (tehát piszkozatnak még jó lesz), és semmi nincs rajta
>egy életre elegendő piszkozati papírt nyertem, és ez jó érzés ^^


én is épp azt nézegettem, egyetlen könyvre nem volt még szükségem, csak füzetek meg összefűzött jegyzetek, de már elfoglalnak egy méteres polcot 2 év után :wacko:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 4 2013 06:34am
Quote (jarabekg @ 4 Jun 2013 14:10)
>tfw kiválogattam az összes eddigi egyetemi papírt
>két stócot csináltam: szemét, csak az egyik oldalán van cucc (tehát piszkozatnak még jó lesz), és semmi nincs rajta
>egy életre elegendő piszkozati papírt nyertem, és ez jó érzés ^^


Quote (Anarkin @ 4 Jun 2013 14:23)
én is épp azt nézegettem, egyetlen könyvre nem volt még szükségem, csak füzetek meg összefűzött jegyzetek, de már elfoglalnak egy méteres polcot 2 év után :wacko:


első nap óta a4-es lapokra jegyzetelek és szelektálok, újrahasznosítok és piszkozatnak használom őket.

Az igényes normál jegyzeteket elrakom ilyen irattartó fóliában, rendszerezve, a piszkozatot meg bedobom a papírgyűjtőbe.

Így 2 év alatt van kb 30 centi, most fogyasztom a 3. 1000-es fénymásolópapíros csomagot. Még lehet belőle vagy 100 lap... (mondjuk van közte kinyomtatva is pár dolog)

De könyv cserébe van rengeteg ^^ pedig a nagyja számítógépes, de a papír alapúak, akkorák... csak az elektronika van vagy fél méter, 2 féléves tárgy és kb 8 könny, egyenként is telefonkönyv kategória.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 4 2013 06:35am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 4 2013 06:54am
na vajon kinek lesz a legnagyobb fasza?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1185818591860186118625001Next
Closed New Topic New Poll