d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1185718581859186018615001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 3 2013 08:32am
tfw megorulok, nem hoztam laptoptoltot es a konyvtarban a billentyuzetek AZERTY billentyuleosztassal mukodnek QWERTY helyett
ja es az M sincs a helyen

es bar atallitom amerikaira mindig visszaugrik erre a szarra

le fu

This post was edited by josheide on Jun 3 2013 08:33am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 3 2013 08:34am
Quote (josheide @ 3 Jun 2013 16:32)
tfw megorulok, nem hoztam laptoptoltot es a konyvtarban a billentyuzetek AZERTY billentyuleosztassal mukodnek QWERTY helyett
ja es az M sincs a helyen

es bar atallitom amerikaira mindig visszaugrik erre a szarra


why would anyone do that
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2013 08:35am
Quote (josheide @ 3 Jun 2013 16:32)
tfw megorulok, nem hoztam laptoptoltot es a konyvtarban a billentyuzetek AZERTY billentyuleosztassal mukodnek QWERTY helyett
ja es az M sincs a helyen

es bar atallitom amerikaira mindig visszaugrik erre a szarra


mocskos franciák
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 3 2013 08:57am
Quote (ElCapitano @ 3 Jun 2013 16:34)
why would anyone do that


egyik osztalytarsam atallitotta a sulis laptopjan es atragasztgatta a billentyuzetet papirfecnikkel, neha megprobalja elmagyarazni, hogy superior
emellett kedvenc got szereploje daenerys
kicsit tard a srac


DE AZERT A HAVEROM :DDDDDDDDDDDD

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 3 2013 08:58am
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 3 2013 10:13am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 3 2013 03:57pm)
egyik osztalytarsam atallitotta a sulis laptopjan es atragasztgatta a billentyuzetet papirfecnikkel, neha megprobalja elmagyarazni, hogy superior
emellett kedvenc got szereploje daenerys
kicsit tard a srac


DE AZERT A HAVEROM :DDDDDDDDDDDD


azerty vagy dvorak kiosztásra ragasztotta át?
mert ha dvorakra és megtanult rajta írni, akkor tényleg igaza van/lehet
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 3 2013 10:17am
Quote (Eoghan @ 3 Jun 2013 18:13)
azerty vagy dvorak kiosztásra ragasztotta át?
mert ha dvorakra és megtanult rajta írni, akkor tényleg igaza van/lehet


fasz tudja, egyik esetben sincs igaza XDDDD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2013 10:17am
Quote (SummertimeClothes @ 3 Jun 2013 18:17)
fasz tudja, egyik esetben sincs igaza XDDDD


ofc gondolom sorozat only fag
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 3 2013 10:19am
Quote (Rawen @ 3 Jun 2013 18:17)
ofc gondolom sorozat only fag


ja
en meg s1ben is elegge utaltam mikor nem olvastam meg konyvet mondjuk

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 3 2013 10:19am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 3 2013 11:08am
Tfw no internet
howamiaupposedtolive
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 3 2013 11:10am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 3 2013 06:08pm)
Tfw no internet
howamiaupposedtolive


*s
Go Back To Magyar Topic List
Prev1185718581859186018615001Next
Closed New Topic New Poll