d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1185618571858185918605001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 3 2013 05:06am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 3 2013 11:03am)
Egy zsidónak a kezébe nyomsz egy horogkeresztet és ő a szemét, hogy nem hagyja annyiban. -.-




mi ez, kisegítő?


és akkor mér nem azzal gecizik, aki rajzolta?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 3 2013 05:07am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 3 2013 12:03pm)
Egy zsidónak a kezébe nyomsz egy horogkeresztet és ő a szemét, hogy nem hagyja annyiban. -.-




mi ez, kisegítő?



Szerintem nem is zsido a gyerek, es ö az egyetlen aki ennyire hülye. Kisegitöböl jött, könyörgött az anyja az igazgatonak hogy vegyek fel, es csak azert nem rugjak ki a tanarok mert sajnaljak.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 3 2013 05:08am
Quote (sylke @ 3 Jun 2013 13:06)
és akkor mér nem azzal gecizik, aki rajzolta?


Mert karan nyomta a kezébe, ő miért ne lenne hibás? Ha valaki odaad nekem egy ilyet, akkor nem fogom és adom a másiknak a kezébe, hanem kidobom a picsába, vagy visszaadom annak, aki adta, nem pedig belenyomom a kezébe.

Quote (Karan2_Returned @ 3 Jun 2013 13:07)
Szerintem nem is zsido a gyerek, es ö az egyetlen aki ennyire hülye. Kisegitöböl jött, könyörgött az anyja az igazgatonak hogy vegyek fel, es csak azert nem rugjak ki a tanarok mert sajnaljak.


ha tudod, hogy ilyen, akkor mi a faszét nyomtad a kezébe?

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 3 2013 05:09am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 3 2013 05:09am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 3 2013 12:08pm)
Mert karan nyomta a kezébe, ő miért ne lenne hibás? Ha valaki odaad nekem egy ilyet, akkor nem fogom és adom a másiknak a kezébe, hanem kidobom a picsába, vagy visszaadom annak, aki adta, nem pedig belenyomom a kezébe.


Nem a kezebe nyomtam bele amugy hanem hatradobtam a mögöttem levö asztalra.

Quote (CyberPunk666 @ Jun 3 2013 12:08pm)
ha tudod, hogy ilyen, akkor mi a faszét nyomtad a kezébe?


Mert az orara figyeltem es ez volt kb az 5. papirfecni ami forgolodott az oran, dobtam tovabb mint a többit.

This post was edited by Karan2_Returned on Jun 3 2013 05:11am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 3 2013 05:10am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 3 2013 11:08am)
Mert karan nyomta a kezébe, ő miért ne lenne hibás? Ha valaki odaad nekem egy ilyet, akkor nem fogom és adom a másiknak a kezébe, hanem kidobom a picsába, vagy visszaadom annak, aki adta, nem pedig belenyomom a kezébe.



ha tudod, hogy ilyen, akkor mi a faszét nyomtad a kezébe?


nyilván krisz is fasz volt, de nem értem hogy miért 1 emberböl kell akkor bünbakot csinálni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 3 2013 05:10am
tfw minden egyes cikknél amit az ipon kirak facebookra cp-nek már van 23423423 tl;dr kommentje

úgy látszik mindenhez ért
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 3 2013 05:12am
Quote (RRC @ 3 Jun 2013 11:10)
tfw minden egyes cikknél amit az ipon kirak facebookra cp-nek már van 23423423 tl;dr kommentje

úgy látszik mindenhez ért


szakért is rendesen
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 3 2013 05:14am
Quote (Nerz8 @ Jun 3 2013 11:12am)
szakért is rendesen


bárcsak vágná ki a beleit és azt szakértené
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 3 2013 05:17am
Quote (sylke @ 3 Jun 2013 13:10)
nyilván krisz is fasz volt, de nem értem hogy miért 1 emberböl kell akkor bünbakot csinálni


azt nem mondta, hogy csak ő kap bármit is. Nyilvánvaló, ha kiderül/kiderült, hogy nem ő csinálta, akkor nem csak őt fogják elővenni.


Quote (RRC @ 3 Jun 2013 13:10)
tfw minden egyes cikknél amit az ipon kirak facebookra cp-nek már van 23423423 tl;dr kommentje

úgy látszik mindenhez ért


Nem tudom miről beszélsz, de
1, facebookon nem is szoktam hozzászólni, csak a fórumon
2, a minden nincs jelent az iponnál, mivel egy téma köré épül az oldal, ami ráadásul a fő érdeklődési köröm, és konkrétan ezt tanulom, sőt a szakirányom is pont kurvára a témájába vág.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 3 2013 05:17am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 3 2013 05:19am
Quote (RRC @ 3 Jun 2013 13:10)
tfw minden egyes cikknél amit az ipon kirak facebookra cp-nek már van 23423423 tl;dr kommentje

úgy látszik mindenhez ért


miert bantjatok cp-t? :D
legalabb erti, h mirol beszel, nem tudom miert olyan nagy gaz ez
Go Back To Magyar Topic List
Prev1185618571858185918605001Next
Closed New Topic New Poll