d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1185518561857185818595001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 3 2013 04:27am
Quote (xGurke @ 3 Jun 2013 11:43)
az alja embereknek nem lenne munkájuk, éhenhalnának és mindenki leszarná?


én az emberi természetet figyelembe véve azt tartom egy lehetséges útnak, hogy lenne egy csomó kvázi eltartott ingyenélő (inb4 miért beszélsz jövőidőben), akiknek lenne érdemi tartalommal nem járó álmunkája, ami gyakorlatilag csak lefoglalná őt, és lennének azok, akik tudnak tanulni, vagy olyat alkotni amivel lehet boldogulni, ők pedig egy magasabb életszínvonalon élnének.
GYK: nem csak mérnökök, hanem orvosok, színészek, énekesek stb... Tehát aki tud olyat, amit géppel helyettesítve sem az igazi. Persze kérdés, hogy egy idő után milyen szintre jut a technika, amikor gép írja és énekli a zenét és nem kellenek szinészek a filmekhez stb.. Az viszont még nagyon távoli jövő.


Quote (Karan2_Returned @ 3 Jun 2013 11:38)
Lel, uj modulba kezdtünk informatikan, es pont arrol van szo hogy mi törtenne a vilaggal, ha a gepek atveszik az egyszerübb munkakat.


Megosztod velünk, hogy a modulban mit mondanak a témáról?

btw mi lett az igazgatós ügyből?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 3 2013 04:28am
tfw kurvanehéz volt a vizsga, sokkal nehezebb, mint amin megbuktam és most mégis sikerült. Megérte éjjel fennmaradni ^^
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 3 2013 04:29am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 3 2013 12:27pm)
én az emberi természetet figyelembe véve azt tartom egy lehetséges útnak, hogy lenne egy csomó kvázi eltartott ingyenélő (inb4 miért beszélsz jövőidőben), akiknek lenne érdemi tartalommal nem járó álmunkája, ami gyakorlatilag csak lefoglalná őt, és lennének azok, akik tudnak tanulni, vagy olyat alkotni amivel lehet boldogulni, ők pedig egy magasabb életszínvonalon élnének.
GYK: nem csak mérnökök, hanem orvosok, színészek, énekesek stb... Tehát aki tud olyat, amit géppel helyettesítve sem az igazi. Persze kérdés, hogy egy idő után milyen szintre jut a technika, amikor gép írja és énekli a zenét és nem kellenek szinészek a filmekhez stb.. Az viszont még nagyon távoli jövő.




Megosztod velünk, hogy a modulban mit mondanak a témáról?

btw mi lett az igazgatós ügyből?


egyből jönne a hőzöngés az ingyenélők felől, hogy mi az, hogy a többiek sokkal magasabb életszínvonalon élnek, ez igazságtalanság
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 3 2013 04:37am
Quote (Saenchai @ 3 Jun 2013 12:29)
egyből jönne a hőzöngés az ingyenélők felől, hogy mi az, hogy a többiek sokkal magasabb életszínvonalon élnek, ez igazságtalanság


nem értek egyet, ez jelenleg is így van és tőlünk nyugatabbra/északabbra nem tekintik azonnal tolvajnak és gerinctelennek azt, aki a tudásával vagy a kitartásával elért valamit.

itt nálunk és némelyik környező országban viszont azt is utálják sokan, aki ugyanannyi pénzt jobban oszt be, ezért látszólag jobban él. Ismerek olyat (szerintem mindenki más is), aki nála kevesebbet keresőre fúj, hogy mennyi pénze van, közben csak nem kúr el havi tízezreket kólára, meg chipsre, meg hamburgerre, hanem csomagol szendvicset, egyszer vásárol akciósan sokat a nagy üzletben...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 3 2013 04:42am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 3 2013 10:37am)
nem értek egyet, ez jelenleg is így van és tőlünk nyugatabbra/északabbra nem tekintik azonnal tolvajnak és gerinctelennek azt, aki a tudásával vagy a kitartásával elért valamit.

itt nálunk és némelyik környező országban viszont azt is utálják sokan, aki ugyanannyi pénzt jobban oszt be, ezért látszólag jobban él. Ismerek olyat (szerintem mindenki más is), aki nála kevesebbet keresőre fúj, hogy mennyi pénze van, közben csak nem kúr el havi tízezreket kólára, meg chipsre, meg hamburgerre, hanem csomagol szendvicset, egyszer vásárol akciósan sokat a nagy üzletben...


istenem de kikurt idegesitö vagy.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 3 2013 04:52am
Quote (CyberPunk666 @ 3 Jun 2013 11:27)
én az emberi természetet figyelembe véve azt tartom egy lehetséges útnak, hogy lenne egy csomó kvázi eltartott ingyenélő (inb4 miért beszélsz jövőidőben), akiknek lenne érdemi tartalommal nem járó álmunkája, ami gyakorlatilag csak lefoglalná őt, és lennének azok, akik tudnak tanulni, vagy olyat alkotni amivel lehet boldogulni, ők pedig egy magasabb életszínvonalon élnének.
GYK: nem csak mérnökök, hanem orvosok, színészek, énekesek stb... Tehát aki tud olyat, amit géppel helyettesítve sem az igazi. Persze kérdés, hogy egy idő után milyen szintre jut a technika, amikor gép írja és énekli a zenét és nem kellenek szinészek a filmekhez stb.. Az viszont még nagyon távoli jövő.




Megosztod velünk, hogy a modulban mit mondanak a témáról?

btw mi lett az igazgatós ügyből?


aztán a végén meg megbasznak a robotok seggből szájba
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 3 2013 04:59am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 3 2013 11:27am)
Megosztod velünk, hogy a modulban mit mondanak a témáról?

btw mi lett az igazgatós ügyből?


Meg egyenlöre semmit, el kellett gondolkozni a temarol fel orara utana elküldeni tanarnak emailben aztan elkezdödött az ebedszünet. Majd delutan megbeszeljük a dolgokat.

Igazgatos ügyböl meg egyenlöre semmi, hetfönkent masik iskolaban vagyok. De a gyereket jol lebasztam hogy mi a feszkes feneert kell rögtön az igazgatosaghoz menni, meg mondtam hogy nem is konkretan neki lett celozva a dolog, erre mondja hogy leszarja azt akarja hogy szenvedjen mas is.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 3 2013 05:01am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 3 2013 10:59am)
Meg egyenlöre semmit, el kellett gondolkozni a temarol fel orara utana elküldeni tanarnak emailben aztan elkezdödött az ebedszünet. Majd delutan megbeszeljük a dolgokat.

Igazgatos ügyböl meg egyenlöre semmi, hetfönkent masik iskolaban vagyok. De a gyereket jol lebasztam hogy mi a feszkes feneert kell rögtön az igazgatosaghoz menni, meg mondtam hogy nem is konkretan neki lett celozva a dolog, erre mondja hogy leszarja azt akarja hogy szenvedjen mas is.


svájcban is vannak seneek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 3 2013 05:03am
Quote (sylke @ Jun 3 2013 12:01pm)
svájcban is vannak seneek


De ez egy rendes autista, neha elkezd enekelni ora közepen meg hasonlok.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 3 2013 05:03am
Quote (sylke @ 3 Jun 2013 13:01)
svájcban is vannak seneek


Egy zsidónak a kezébe nyomsz egy horogkeresztet és ő a szemét, hogy nem hagyja annyiban. -.-


Quote (Karan2_Returned @ 3 Jun 2013 13:03)
De ez egy rendes autista, neha elkezd enekelni ora közepen meg hasonlok.


mi ez, kisegítő?

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 3 2013 05:04am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1185518561857185818595001Next
Closed New Topic New Poll