d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1185418551856185718585001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 3 2013 01:12am
tfw az EP konyvtaraban vagyok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 3 2013 01:35am
Az elozo napi temahoz hozzafuznem, hogy nyilvan szukseg lenne a szellemi fejlodesre is ennek q tarsadalomnak a fenntartasahoz. Szerintem ha megfeleloek lesznek a korulmenyek, azokhoz nagyon konnyen fog tudni alkalmazkodni az emberek tobbsege. Alapbol senkiben sincs meg egy olyan gatlo tulajdonsag sem ami az utjaba allna. A korulmenyek, a kornyezet amiben elunk, foleg az az ami kigozza azokat az emberekbol a rosszat.
Cptphilosophy off
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 3 2013 01:38am
Quote (josheide @ 3 Jun 2013 09:12)
tfw az EP konyvtaraban vagyok


biztos durva :D amúgy mit kell dolgoznod ott?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 3 2013 01:50am
Quote (fahrii @ Jun 3 2013 07:38am)
biztos durva :D amúgy mit kell dolgoznod ott?


könyveket pakol
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 3 2013 01:55am
Quote (sylke @ 3 Jun 2013 09:50)
könyveket pakol


én azthittem hivatásos könyvjelző
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 3 2013 02:02am
Quote (fahrii @ 3 Jun 2013 08:38)
biztos durva :D amúgy mit kell dolgoznod ott?


Elso feladatkent az irorszagi es a portugal valsagrol kell egy osszefoglalot keszitenem.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 3 2013 03:38am
Lel, uj modulba kezdtünk informatikan, es pont arrol van szo hogy mi törtenne a vilaggal, ha a gepek atveszik az egyszerübb munkakat.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 3 2013 03:43am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 3 2013 09:38am)
Lel, uj modulba kezdtünk informatikan, es pont arrol van szo hogy mi törtenne a vilaggal, ha a gepek atveszik az egyszerübb munkakat.


az alja embereknek nem lenne munkájuk, éhenhalnának és mindenki leszarná?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 3 2013 03:48am
Quote (xGurke @ 3 Jun 2013 10:43)
az alja embereknek nem lenne munkájuk, éhenhalnának és mindenki leszarná?


Implikalod, hogy szo nelkup csendben kihalnanak. Ha igy tortenne a vilagon senki nem aggodna.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 3 2013 03:49am
Quote (fahrii @ Jun 3 2013 09:38am)
biztos durva :D amúgy mit kell dolgoznod ott?


portalanít
Go Back To Magyar Topic List
Prev1185418551856185718585001Next
Closed New Topic New Poll