Quote (Karan2_Returned @ Jun 3 2013 09:38am)
Lel, uj modulba kezdtünk informatikan, es pont arrol van szo hogy mi törtenne a vilaggal, ha a gepek atveszik az egyszerübb munkakat.
az alja embereknek nem lenne munkájuk, éhenhalnának és mindenki leszarná?