d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1184918501851185218535001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 2 2013 03:50pm
Quote (CyberPunk666 @ 2 Jun 2013 22:47)
már most is mesterségesen tartanak munkahelyeket, de nem tudom ez meddig fog tartani, valszeg pár évtized lehet még, közben persze folyamatosan fog történni.

De valamivel le kell foglalni az embereket, különben megint lesz géprombolás ^^

Bár manapság már nem biztos, hogy ezt nem tudnák megakadályozni :/

szerintem a napi munkaidő mindenképpen csökkenni fog, ha más nem, hát a túlóra legalább.

Meg majd mindenki olyan munkakörbe kerül, ahol az emberek igénylik a személyes ellátást (pl ruhabolt meg ilyenek... bár ki tudja, arra is lennének ötleteim, ha még picit fejlődik a 3D...)




póton csak fizetős helyre lehet jelentkezni.

dno, kivancsi leszek en erre a jovore.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2013 03:50pm
Quote (Anarkin @ Jun 2 2013 10:46pm)
nincs pótjelentkezés? én is úgy jöttem elte-re hogy nyáron adtam be a dolgokat

érdemes lenne megnézned ha opció h most elkezd


pótjelentkezés tudtommal csak költségtérítésesre van
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 2 2013 03:51pm
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jun 2013 23:50)
dno, kivancsi leszek en erre a jovore.


szerintem meg fogod élni.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 2 2013 03:52pm
Quote (CyberPunk666 @ 2 Jun 2013 22:51)
szerintem meg fogod élni.


remelem :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2013 03:53pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 2 2013 10:52pm)
remelem :D


Mi jogászok leszünk, aztán majd röhögünk a sok munkanélkülin, akiknek gépek vették el az állását, MI
inb4 nekünk se lesz munkánk, csak tőlünk nem gépek, hanem más emberek veszik el
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 2 2013 03:53pm
Quote (Vismajor @ 2 Jun 2013 23:53)
Mi jogászok leszünk, aztán majd röhögünk a sok munkanélkülin, akiknek gépek vették el az állását, MI
inb4 nekünk se lesz munkánk, csak tőlünk nem gépek, hanem más emberek veszik el


a tökéletes jövő ahol senkinek sem kell dolgoznia
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 2 2013 03:56pm
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jun 2013 23:52)
remelem :D


Az automata vezetést várom nagyon, sajnos ott nagyon nagy összegekről van szó, pedig már közlekedhetnének luxuskivitelben az első példányok.

Ha meg elterjed, akkor ennyit az összes kamionosról, taxisról, futárokról, sőt a tömegközlekedésben a villamos és busz vezetőkről...

A metrót pont ebben a hónapban cserélték le a franciáknál (vagy az oroszoknál?) vezető nélkülire. Az első hónapban fog ülni egy vezető a biztonság kedvéért a metron utána megszűnik az a munka az országban, hogy "metróvezető"

Mibe kerül innen a vonatra átültetni, és így tovább. Mindennapokban vannak már látható jelei ennek.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 2 2013 03:57pm
Quote (RRC @ 2 Jun 2013 23:53)
a tökéletes jövő ahol senkinek sem kell dolgoznia


ez egy nagyon szörnyű jövő lenne, biztosan kell folyamatosan valami feladat, csak ez maximum valami mesterséges dolog lesz.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 2 2013 03:57pm
Quote (Vismajor @ 2 Jun 2013 23:53)
Mi jogászok leszünk, aztán majd röhögünk a sok munkanélkülin, akiknek gépek vették el az állását, MI
inb4 nekünk se lesz munkánk, csak tőlünk nem gépek, hanem más emberek veszik el


azert remelem tisztaban vagy hogy miutan elvegzed az ot evet azutan meg jo par evig ehberert (altalaban sem) fogsz dolgozni
legtobb helyen neked kell fizetned ahhoz hogy egyaltalan ugyvedbojtar lehess
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 2 2013 03:58pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 2 2013 10:56pm)
Az automata vezetést várom nagyon, sajnos ott nagyon nagy összegekről van szó, pedig már közlekedhetnének luxuskivitelben az első példányok.

Ha meg elterjed, akkor ennyit az összes kamionosról, taxisról, futárokról, sőt a tömegközlekedésben a villamos és busz vezetőkről...

A metrót pont ebben a hónapban cserélték le a franciáknál (vagy az oroszoknál?) vezető nélkülire. Az első hónapban fog ülni egy vezető a biztonság kedvéért a metron utána megszűnik az a munka az országban, hogy "metróvezető"

Mibe kerül innen a vonatra átültetni, és így tovább. Mindennapokban vannak már látható jelei ennek.


Vonatvezetö szerintem szükseges, mi van ha valakit peldaul lelöknek a sinre?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1184918501851185218535001Next
Closed New Topic New Poll