Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jun 2013 23:52)
remelem

Az automata vezetést várom nagyon, sajnos ott nagyon nagy összegekről van szó, pedig már közlekedhetnének luxuskivitelben az első példányok.
Ha meg elterjed, akkor ennyit az összes kamionosról, taxisról, futárokról, sőt a tömegközlekedésben a villamos és busz vezetőkről...
A metrót pont ebben a hónapban cserélték le a franciáknál (vagy az oroszoknál?) vezető nélkülire. Az első hónapban fog ülni egy vezető a biztonság kedvéért a metron utána megszűnik az a munka az országban, hogy "metróvezető"
Mibe kerül innen a vonatra átültetni, és így tovább. Mindennapokban vannak már látható jelei ennek.