Quote (GoreKnight9 @ 6 Jul 2015 13:27)
hitel lesz belole amit aztan baszok visszafizetni
huehue
Yoloka életke
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Jul 2015 13:30)
azt érdemes igazából mer olcsó fenntartani
A BMW-t is, főleg ha heti 1x használod csak.
Quote (TresholdOfUniverse @ 6 Jul 2015 13:43)
es olcso lanyokat lehet vele felszedni, win-win
Akkor holnaptól kocsi nélkül fogok járni, az a legolcsóbb.