d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11841851861871884765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 6 2015 07:27am
Quote (Smat @ 6 Jul 2015 14:19)
Akkor suzuki lesz belöle mi?


hitel lesz belole amit aztan baszok visszafizetni
huehue
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 6 2015 07:30am
Quote (Smat @ 6 Jul 2015 15:19)
Akkor suzuki lesz belöle mi?


azt érdemes igazából mer olcsó fenntartani
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 6 2015 07:43am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 6 2015 02:30pm)
azt érdemes igazából mer olcsó fenntartani


es olcso lanyokat lehet vele felszedni, win-win
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2015 07:45am
megy a klíma de izzadok mint egy kutya
televert nyár
fidesz is csak lop össze vissza
minek élünk egyáltalán
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 6 2015 07:56am
Quote (TresholdOfUniverse @ 6 Jul 2015 15:43)
es olcso lanyokat lehet vele felszedni, win-win


akinek auto kell ahhoz hogy felszedjen valakit azt csak sajnalni tudom
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 6 2015 08:02am
Quote (Senee @ 6 Jul 2015 14:45)
megy a klíma de izzadok mint egy kutya
televert nyár
fidesz is csak lop össze vissza
minek élünk egyáltalán


heti szena osszefoglalo
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 6 2015 08:10am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 6 2015 02:56pm)
akinek auto kell ahhoz hogy felszedjen valakit azt csak sajnalni tudom


hm, szereznem kene egy lada nivat
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 6 2015 08:54am
Quote (Senee @ Jul 6 2015 02:45pm)
megy a klíma de izzadok mint egy kutya
televert nyár
fidesz is csak lop össze vissza
minek élünk egyáltalán


http://www.sciencedaily.com/releases/2015/07/150704082402.htm

majd te is atalakulsz nostennye a nagy melegben, osszeszedsz egy gazdag csavot es mas dolgod se lesz mint reggel este szetvetni a csulkeidet es elturni hogy nem te vagy az egyetlen
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 6 2015 08:57am
Quote (GoreKnight9 @ 6 Jul 2015 13:27)
hitel lesz belole amit aztan baszok visszafizetni
huehue


Yoloka életke
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Jul 2015 13:30)
azt érdemes igazából mer olcsó fenntartani


A BMW-t is, főleg ha heti 1x használod csak.

Quote (TresholdOfUniverse @ 6 Jul 2015 13:43)
es olcso lanyokat lehet vele felszedni, win-win


Akkor holnaptól kocsi nélkül fogok járni, az a legolcsóbb.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 6 2015 09:41am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jul 6 2015 02:54pm)
http://www.sciencedaily.com/releases/2015/07/150704082402.htm

majd te is atalakulsz nostennye a nagy melegben, osszeszedsz egy gazdag csavot es mas dolgod se lesz mint reggel este szetvetni a csulkeidet es elturni hogy nem te vagy az egyetlen


napi 2×5perc egy kellemes, békés, nyugodt életért cserébe?! benne vagyok
még panasz se lesz rám, hogy mászkálok ide-oda, meg hol voltam mert utálom kitenni a lábam a kibaszott utcára a hülye emberek közé
full of win
Go Back To Magyar Topic List
Prev11841851861871884765Next
Add Reply New Topic New Poll