d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1184185186187188197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 12 2011 06:41am
Quote (LindaPpP @ Mar 12 2011 12:40pm)
Én is foglak milliószor még a közeljövőben elhiheted. : ))


ha harc hát legyen harc
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 12 2011 06:42am
Quote (LindaPpP @ Mar 12 2011 11:55am)
You have been suspended for violating our site rules and policies. Please review them at your earliest convenience:
http://forums.d2jsp.org/info.php?p=9

Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=52558525&f=129&p=352473326#p352473326

Specifically, you violated rule #1: No flaming, insults, racism, degrading content, bullying, intimidation, harassment, or threats.

Any further violations will result in more actions taken against your account.

Thanks for your attention and resolution of this issue.

"Seggfej" ... ezért tényleg jogosan kaptam suspendet ?


igen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 06:48am
Szerintem meg jó, hogy nem hagyják (és jár a bünti az idióta, nyomorék, stb szavakért).
Ha valami nem tetszik a másikban írd le kulturáltan egyszer, ha azután se lesz semmi változás akkor meg nem kell onnantól kezdve reagálni rá és majd megunja a nyomorékoskodást'.
Ha hagynák ezeket, akkor csak rosszabb lenne, mert jönnének a durvább dolgok. Bár mondjuk most meg már 'csakazértis' alapon megy.
De akkor is, nem igaz nem lehet kulturáltan, a másikhoz nem böszme módon szólni.

És ez most nem konkrét személyeknek szólt, hanem magának a jelenségnek, aki meg akar az öltözködjön.

Az egyetlen amivel nem értettem egyet, az a szép nős topicban a mellbimbóért járó büntetés (ami ráadásul nem is látszott ki teljesen). Szerintem az még teljesen ízléses keretek között van.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 12 2011 06:50am
Quote (Christine21 @ Mar 12 2011 12:48pm)
Szerintem meg jó, hogy nem hagyják (és jár a bünti az idióta, nyomorék, stb szavakért).
Ha valami nem tetszik a másikban írd le kulturáltan egyszer, ha azután se lesz semmi változás akkor meg nem kell onnantól kezdve reagálni rá és majd megunja a nyomorékoskodást'.
Ha hagynák ezeket, akkor csak rosszabb lenne, mert jönnének a durvább dolgok. Bár mondjuk most meg már 'csakazértis' alapon megy.
De akkor is, nem igaz nem lehet kulturáltan, a másikhoz nem böszme módon szólni.

És ez most nem konkrét személyeknek szólt, hanem magának a jelenségnek, aki meg akar az öltözködjön.

Az egyetlen amivel nem értettem egyet, az a szép nős topicban a mellbimbóért járó büntetés (ami ráadásul nem is látszott ki teljesen). Szerintem az még teljesen ízléses keretek között van.


takarodj már innen
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 12 2011 06:53am
jó mind1, butákkal nem szabad foglalkozni.

This post was edited by LindaPpP on Mar 12 2011 06:55am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 06:53am
Quote (sylke @ Mar 12 2011 12:50pm)
takarodj már innen

Igen, köszi, ez lemaradt a postom végéről;

'inb4 takarodj innen, hülye nyomorék.'
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 12 2011 06:55am
Quote (Christine21 @ Mar 12 2011 12:48pm)
Szerintem meg jó, hogy nem hagyják (és jár a bünti az idióta, nyomorék, stb szavakért).
Ha valami nem tetszik a másikban írd le kulturáltan egyszer, ha azután se lesz semmi változás akkor meg nem kell onnantól kezdve reagálni rá és majd megunja a nyomorékoskodást'.
Ha hagynák ezeket, akkor csak rosszabb lenne, mert jönnének a durvább dolgok. Bár mondjuk most meg már 'csakazértis' alapon megy.
De akkor is, nem igaz nem lehet kulturáltan, a másikhoz nem böszme módon szólni.

És ez most nem konkrét személyeknek szólt, hanem magának a jelenségnek, aki meg akar az öltözködjön.

Az egyetlen amivel nem értettem egyet, az a szép nős topicban a mellbimbóért járó büntetés (ami ráadásul nem is látszott ki teljesen). Szerintem az még teljesen ízléses keretek között van.


írtam lajonak, hogy tulajdonképpen mire is kaptam a warnt, mert nem lett törölve az egyik kép sem
lajo meg visszaírta hogy szerinte melyik két képre gondolt a mod, és azokat kitörölte ő

komolyan az egyik képen ÉPPHOGY egy kicsit látszik a mellbimbó kb negyede....van egy buzi mod? vagy ennyire nincs élete szegénynek?
ráadásul a képet is benthagyja...az ilyet lebannolnám az életről is

Quote (LindaPpP @ Mar 12 2011 12:53pm)
jó mind1, butákkal nem szabad foglalkozni.


láttam, hogy mit írtál...nyugodtan reportold el egy modnak ha orgazmusod lesz tőle, szerinted mennyire érdekel?



This post was edited by Rezs on Mar 12 2011 06:58am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 12 2011 07:02am
Quote (Christine21 @ Mar 12 2011 01:48pm)
Szerintem meg jó, hogy nem hagyják (és jár a bünti az idióta, nyomorék, stb szavakért).
Ha valami nem tetszik a másikban írd le kulturáltan egyszer, ha azután se lesz semmi változás akkor meg nem kell onnantól kezdve reagálni rá és majd megunja a nyomorékoskodást'.
Ha hagynák ezeket, akkor csak rosszabb lenne, mert jönnének a durvább dolgok. Bár mondjuk most meg már 'csakazértis' alapon megy.
De akkor is, nem igaz nem lehet kulturáltan, a másikhoz nem böszme módon szólni.

És ez most nem konkrét személyeknek szólt, hanem magának a jelenségnek, aki meg akar az öltözködjön.

Az egyetlen amivel nem értettem egyet, az a szép nős topicban a mellbimbóért járó büntetés (ami ráadásul nem is látszott ki teljesen). Szerintem az még teljesen ízléses keretek között van.


Te aztán nagyon okosnak képzeled magad, csak azt nem tudom miért.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 07:03am
Quote (Rezs @ Mar 12 2011 12:55pm)
írtam lajonak, hogy tulajdonképpen mire is kaptam a warnt, mert nem lett törölve az egyik kép sem
lajo meg visszaírta hogy szerinte melyik két képre gondolt a mod, és azokat kitörölte ő

komolyan az egyik képen ÉPPHOGY egy kicsit látszik a mellbimbó kb negyede....van egy buzi mod? vagy ennyire nincs élete szegénynek?
ráadásul a képet is benthagyja...az ilyet lebannolnám az életről is

Mondjuk olyan szempontból kb érthető, hogy a szép nők topic ne terelődjön el csupán a jó test meg a nagy mell irányába és a hangsúly az ~arcon maradjon. Én is ezt preferálom, viszont van egy csomó olyan képem ami teljesen ízléses, szép arc-test, csak éppen egy picit kilátszik a mellbimbó és azért nem tudom postolni. Ha meg kisatírozom meg eltüntetem az meg már eléggé ront az összképen..
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 12 2011 07:05am
Quote (sylke @ 12 Mar 2011 13:50)
takarodj már innen


aztkell mondjam this.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1184185186187188197Next
Add Reply New Topic New Poll