d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1184185186187188257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 5 2011 05:45pm
Quote (josheide @ 5 Jan 2011 23:57)
Coa - ber + -req + allres jewel
Exile
Enigma
Grief Pb
Cleglaw / bloodfist
Raven
Raven / dwarf / wisp
tg / verdungo
ww ( na meg mehet a hots)
Mara

Legit smiterre spirit stt, grief pbt és bered shakot raknék. Ja meg nem cleglawot.


köszi.

enigma miért, miért nem coh?

frw, desy miatt?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 5 2011 05:48pm
Quote (Janou @ 6 Jan 2011 01:45)
köszi.

enigma miért, miért nem coh?

frw, desy miatt?


Egyrészt, másrészt a resit általában én charmokból szedem össze és a teleportért megéri.
Nonladderben persze elgondolkoznék egy bugtalon.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 5 2011 05:50pm
Quote (josheide @ Jan 6 2011 01:48am)
Egyrészt, másrészt a resit általában én charmokból szedem össze és a teleportért megéri.
Nonladderben persze elgondolkoznék egy bugtalon.


oszt hova a gecimbe akarsz te teleportalni?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 5 2011 05:55pm
Quote (Liliomtipro @ Jan 6 2011 12:50am)
oszt hova a gecimbe akarsz te teleportalni?


telesmiter imba dolog, csak kevesen csinalnak eu szervereken

/e: telesmiternek crafted fcr amut szoktak rakni

This post was edited by Flutter on Jan 5 2011 05:55pm
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jan 5 2011 06:20pm
Quote (Flutter @ 6 Jan 2011 01:55)
telesmiter imba dolog, csak kevesen csinalnak eu szervereken

/e: telesmiternek crafted fcr amut szoktak rakni


nem árthat, mert ilyen buildnél gecilassú lenne :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 6 2011 03:31am
Quote (Janou @ 6 Jan 2011 00:45)
köszi.

enigma miért, miért nem coh?

frw, desy miatt?


Quote (Liliomtipro @ 6 Jan 2011 00:50)
oszt hova a gecimbe akarsz te teleportalni?


:DDD Már bocsi. :)
Tele nélkül normális karit nehezen versz el. Épp ezért én pl spiritet használnék, 10 fcr amu, 10 fcr ring, TO és máris megvan a 75, ami elég lehet. De játszottam már 125 fcr telesmite ellen is....
Ám ha nem tudsz bal klikkel name/chainlockolni, és nem is akarsz megtanulni, akkor desy smite jobb lehet talán. Ide is kell az eni, ~70 str és 45%frw odbasz, resid lehet máshonnan is (20/4@, 20/8-9 single res sc nem olyan drága), és Coa nagyon sokat dob a karin. berber+dungo+eni, és mg is van a max damred...
Ha ladderben csinálod, exile lehet nem a legjobb, ott upped HoZ ha nem telézel. Persze, ha telézel spirit>>>>>>, ahogy nl-ben is.

telesmite-al: 1 pontot tegyél a FoH-ra: ha beütsz a smite-al, karakter feje felett csillag lesz, stuneffect ugye. Ekkor bármi sebzést kap, törik az fhr. Ha sikerül elteléznie, foh (ekkor megakad, és már telézel is rá és ütöd. Gykorlatban z így néz ki (hammerrel csinálja a srác, így még durvább.... btw magyar):

http://www.youtube.com/watch?v=55hQNcfxQRk

This post was edited by Oberon_os on Jan 6 2011 03:35am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 6 2011 03:33am
Quote (Oberon_os @ 6 Jan 2011 10:31)
:DDD Már bocsi. :)
Tele nélkül normális karit nehezen versz el. Épp ezért én pl spiritet használnék, 10 fcr amu, 10 fcr ring, TO és máris megvan a 75, ami elég lehet. De játszottam már 125 fcr telesmite ellen is....
Ám ha nem tudsz bal klikkel name/chainlockolni, és nem is akarsz megtanulni, akkor desy smite jobb lehet talán. Ide is kell az eni, ~70 str és 45%frw odbasz, resid lehet máshonnan is (20/4@, 20/8-9 single res sc nem olyan drága), és Coa nagyon sokat dob a karin. berber+dungo+eni, és mg is van a max damred...
Ha ladderben csinálod, exile lehet nem a legjobb, ott upped HoZ ha nem telézel. Persze, ha telézel spirit>>>>>>, ahogy nl-ben is.

telesmite-al: 1 pontot tegyél a FoH-ra: ha beütsz a smite-al, karakter feje felett csillag lesz, stuneffect ugye. Ekkor bármi sebzést kap, törik az fhr. Ha sikerül elteléznie, foh (ekkor megakad, és már telézel is rá és ütöd. Gykorlatban z így néz ki (hammerrel csinálja a srác, így még durvább.... btw magyar):

http://www.youtube.com/watch?v=55hQNcfxQR


a linket is érdemes megfigyelni.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 6 2011 03:35am
Quote (CyberPunk666 @ 6 Jan 2011 10:33)
a linket is érdemes megfigyelni.


tyty, egy 'k' lemaradt :D
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jan 6 2011 07:52am
Atod -> ez mi? 1 mld barb leirásában láttam.

This post was edited by Sanyika on Jan 6 2011 07:52am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 6 2011 08:00am
Quote (Sanyika @ 6 Jan 2011 14:52)
Atod -> ez mi? 1 mld barb leirásában láttam.


artisans tower shield of deflecting, azaz 30/20 3 sox tower shield. Lehet jewelers is artisans helyett, az ugyanúgy 3 sox. Én dragon shieldet használnék ilyenre, igaz sokkal kevesebb van, de: block majd ugyanaz, nem heavy hanem light shield (+soksok frw), és jobb def.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1184185186187188257Next
Closed New Topic New Poll