Quote (Janou @ 6 Jan 2011 00:45)
köszi.
enigma miért, miért nem coh?
frw, desy miatt?
Quote (Liliomtipro @ 6 Jan 2011 00:50)
oszt hova a gecimbe akarsz te teleportalni?
:DDD Már bocsi.

Tele nélkül normális karit nehezen versz el. Épp ezért én pl spiritet használnék, 10 fcr amu, 10 fcr ring, TO és máris megvan a 75, ami elég lehet. De játszottam már 125 fcr telesmite ellen is....
Ám ha nem tudsz bal klikkel name/chainlockolni, és nem is akarsz megtanulni, akkor desy smite jobb lehet talán. Ide is kell az eni, ~70 str és 45%frw odbasz, resid lehet máshonnan is (20/4@, 20/8-9 single res sc nem olyan drága), és Coa nagyon sokat dob a karin. berber+dungo+eni, és mg is van a max damred...
Ha ladderben csinálod, exile lehet nem a legjobb, ott upped HoZ ha nem telézel. Persze, ha telézel spirit>>>>>>, ahogy nl-ben is.
telesmite-al: 1 pontot tegyél a FoH-ra: ha beütsz a smite-al, karakter feje felett csillag lesz, stuneffect ugye. Ekkor bármi sebzést kap, törik az fhr. Ha sikerül elteléznie, foh (ekkor megakad, és már telézel is rá és ütöd. Gykorlatban z így néz ki (hammerrel csinálja a srác, így még durvább.... btw magyar):
http://www.youtube.com/watch?v=55hQNcfxQRkThis post was edited by Oberon_os on Jan 6 2011 03:35am