Quote (KloseKing @ Jun 20 2010 08:15pm)
hello lacketto figy és azt meg tod mondani hogy a képet mégis hogyan tegyem be a témába?
Feltöltöd a postolni kívánt képet pl ide: www.imageshack.us
- A feltötlött kép Direct linkjét másolod ( ctrl+c )
- Mikor postolni akarod a képet, erre az ikonra klikk

- Meg fog jelenni ez : [img]your image[/img]
- És ide a beilleszted ( ctrl+v ) a képed linkjét így: [img]a link[/img]
És így meg fog jelenni a postodban a kívánt képet.
This post was edited by Fezmin on Jun 20 2010 01:34pm