d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1184185186187188232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,025
Joined: Jun 2 2010
Gold: 9.03
Jun 20 2010 01:12pm
valaki segitsen pls megloptak es nem tudom mit tegyek

elöre is kösz
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 20 2010 01:13pm
Quote (KloseKing @ Jun 20 2010 08:12pm)
valaki segitsen pls megloptak es nem tudom mit tegyek

elöre is kösz


hi
lacketto vagyok es en fogok segiteni a kínodon

http://forums.d2jsp.org/info.php?p=13
Member
Posts: 2,025
Joined: Jun 2 2010
Gold: 9.03
Jun 20 2010 01:15pm
hello lacketto figy és azt meg tod mondani hogy a képet mégis hogyan tegyem be a témába?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jun 20 2010 01:27pm
Quote (KloseKing @ Jun 20 2010 08:15pm)
hello lacketto figy és azt meg tod mondani hogy a képet mégis hogyan tegyem be a témába?


Feltöltöd a postolni kívánt képet pl ide: www.imageshack.us


- A feltötlött kép Direct linkjét másolod ( ctrl+c )

- Mikor postolni akarod a képet, erre az ikonra klikk

- Meg fog jelenni ez : [img]your image[/img]

- És ide a beilleszted ( ctrl+v ) a képed linkjét így: [img]a link[/img]



És így meg fog jelenni a postodban a kívánt képet.

This post was edited by Fezmin on Jun 20 2010 01:34pm
Member
Posts: 2,025
Joined: Jun 2 2010
Gold: 9.03
Jun 20 2010 01:33pm
köszi a helpet
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 20 2010 01:56pm
Quote (KloseKing @ Jun 20 2010 08:15pm)
hello lacketto figy és azt meg tod mondani hogy a képet mégis hogyan tegyem be a témába?


a linkben az is le volt írva
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 21 2010 03:00am
hogy tudom megcsinálni h. ha a sigemben rákattintanak a H4xooR-felirtatra akkor elöugorjon H4xooR profilja?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 21 2010 03:04am
Quote (harcikacsa17 @ 21 Jun 2010 11:00)
hogy tudom megcsinálni h. ha a sigemben rákattintanak a H4xooR-felirtatra akkor elöugorjon H4xooR profilja?


H4xooR

/e: quotolj be és meglátod

Quote (harcikacsa17 @ 21 Jun 2010 11:07)
köszönöm =)


nm

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 21 2010 03:07am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 21 2010 03:07am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 21 2010 09:04am)
H4xooR

/e: quotolj be és meglátod


köszönöm =)
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 2 2010 03:58pm
njaguar

Állapot: Big Updates...
30 days ago


Mi készül ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1184185186187188232Next
Closed New Topic New Poll