Quote (DirectionsForDummies @ Aug 15 2013 08:57pm)
Köszönöm, inkább maradok.
maradj!
sok itt a tuskó aki azt hiszi, hogy a tuskósággal elérheti, hogy mások elmenjenek innen
innen, egy NYÍLT fórumról
azt hiszik valamiféle kiskirályok mert itt vannak 10 éve
szard le, nyomd a faszságokat minél inkább kapálóznak annál jobban