Quote (Karan2_Returned @ 2 Jun 2013 22:39)
Evvesztes vagyok, meg egy evet kihagytam nemetet tanulni. Meg masfel ev iskola, utana egy ev gyakorlat, es utana kapok annyi vegzettseget, mint ha Magyarorszagon elvegeztem volna egy OKJ tanfolyamot.
Igazabol egyetemre akartam menni, de amire ott vegeznek addigra ~27 eves lennek, olyan sokaig meg nem akarok a szüelimre hagyatkozni.
hát ez elég fura, nekem 19 évesen már megvolt a technikusim (aka okj)
én is évvesztes vagyok
Quote (CyberPunk666 @ 2 Jun 2013 22:46)
Itt is sok olyan van ami érettségi után 2 év. Asszonynak is ilyen van. Mellette, ha tolt egy nulladik nyelvit, akkor rendben van, csak ritkán keverik a kettőt, ha valaki egyiket csinálta, akkor utána tovább szokott tanulni.
/karan
Jah amúgy mit tanulsz (mi lesz a végzettség amit mondasz)?
viszont sokszor lehet választani hogy 1 éves vagy 2 éves, és ugyan azt fedi le
This post was edited by Anarkin on Jun 2 2013 02:46pm