Quote (Anarkin @ 2 Jun 2013 21:25)
tfw a tanártól megkérdeztem mire számítsunk a vizsgán, magyaráz és úgy zárja le hogy "de nem aggódnék, 2 nap alatt tanulható"
1 hete tanulok rá és úgy érzem semmit se tudok
tfw félév elején az automatizálás gyakorlatvezető lebaszott minket, hogy nem tudtunk valamit: "ezt már az előző csoportnak elmondtam", és ő ezt amúgy totál komolyan is gondolta.
Quote (lacketto @ 2 Jun 2013 21:30)
most beszéltem egy zsidóbuzi rendőrismerőssel, fél óra mulva csengetnek nálad, 2-6 évig tartó letöltendőre számíts
ő nem valami kis fiatalka? Akkor a szüleit büntetik meg.
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 2 2013 01:58pm