d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1184518461847184818495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 2 2013 01:25pm
tfw a tanártól megkérdeztem mire számítsunk a vizsgán, magyaráz és úgy zárja le hogy "de nem aggódnék, 2 nap alatt tanulható"

1 hete tanulok rá és úgy érzem semmit se tudok
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 2 2013 01:26pm
Quote (ace07 @ Jun 2 2013 08:19pm)
már svájcban sem szabad zsidózni?


Itt a többseg zsido vagy iszlamista, szoval elegge komolyan veszik. Minden 2. nemetora a zsidokrol szol, minden törioran is szobajönnek, meg ugy randomba minden tantargy közben a zsidok kerülnek szoba.

Mar annyira felbasz a tema, hogy amire vegzek a tanulassal bekattanok es kiallok a föterre es kiabalom hogy nem letezett a holokauszt.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 2 2013 01:30pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 2 2013 08:26pm)
Itt a többseg zsido vagy iszlamista, szoval elegge komolyan veszik. Minden 2. nemetora a zsidokrol szol, minden törioran is szobajönnek, meg ugy randomba minden tantargy közben a zsidok kerülnek szoba.

Mar annyira felbasz a tema, hogy amire vegzek a tanulassal bekattanok es kiallok a föterre es kiabalom hogy nem letezett a holokauszt.


most beszéltem egy zsidóbuzi rendőrismerőssel, fél óra mulva csengetnek nálad, 2-6 évig tartó letöltendőre számíts
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 2 2013 01:31pm
Quote (lacketto @ 2 Jun 2013 20:30)
most beszéltem egy zsidóbuzi rendőrismerőssel, fél óra mulva csengetnek nálad, 2-6 évig tartó letöltendőre számíts


norless jön vissza fórumozni?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 2 2013 01:58pm
Quote (Anarkin @ 2 Jun 2013 21:25)
tfw a tanártól megkérdeztem mire számítsunk a vizsgán, magyaráz és úgy zárja le hogy "de nem aggódnék, 2 nap alatt tanulható"

1 hete tanulok rá és úgy érzem semmit se tudok


tfw félév elején az automatizálás gyakorlatvezető lebaszott minket, hogy nem tudtunk valamit: "ezt már az előző csoportnak elmondtam", és ő ezt amúgy totál komolyan is gondolta.

Quote (lacketto @ 2 Jun 2013 21:30)
most beszéltem egy zsidóbuzi rendőrismerőssel, fél óra mulva csengetnek nálad, 2-6 évig tartó letöltendőre számíts


ő nem valami kis fiatalka? Akkor a szüleit büntetik meg.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 2 2013 01:58pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 2 2013 02:03pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 2 2013 08:58pm)
tfw félév elején az automatizálás gyakorlatvezető lebaszott minket, hogy nem tudtunk valamit: "ezt már az előző csoportnak elmondtam", és ő ezt amúgy totál komolyan is gondolta.



ő nem valami kis fiatalka? Akkor a szüleit büntetik meg.


Majdnem 20 eves vagyok.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 2 2013 02:17pm
Quote (Karan2_Returned @ 2 Jun 2013 22:03)
Majdnem 20 eves vagyok.


akkor hol a faszomban tanulsz 20 évesen, hogy behívnak az igazgatóhoz? Ilyen sem estin, sem felsőfokú képzésben nincsen szerintem. Megbuktál? Vagy ott ennyire más az iskolarendszer?

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 2 2013 02:18pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 2 2013 02:37pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 2 2013 09:17pm)
akkor hol a faszomban tanulsz 20 évesen, hogy behívnak az igazgatóhoz? Ilyen sem estin, sem felsőfokú képzésben nincsen szerintem. Megbuktál? Vagy ott ennyire más az iskolarendszer?


majdnem 20, tehát 16
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 2 2013 02:38pm
Quote (jarabekg @ 2 Jun 2013 21:37)
majdnem 20, tehát 16


Birthday: 4 Oct 1993
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 2 2013 02:39pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 2 2013 09:17pm)
akkor hol a faszomban tanulsz 20 évesen, hogy behívnak az igazgatóhoz? Ilyen sem estin, sem felsőfokú képzésben nincsen szerintem. Megbuktál? Vagy ott ennyire más az iskolarendszer?


Evvesztes vagyok, meg egy evet kihagytam nemetet tanulni. Meg masfel ev iskola, utana egy ev gyakorlat, es utana kapok annyi vegzettseget, mint ha Magyarorszagon elvegeztem volna egy OKJ tanfolyamot.

Igazabol egyetemre akartam menni, de amire ott vegeznek addigra ~27 eves lennek, olyan sokaig meg nem akarok a szüelimre hagyatkozni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1184518461847184818495001Next
Closed New Topic New Poll