Quote (Rawen @ Jun 2 2013 03:55pm)
tfw semmihez nincs kedvem, bárminek állok neki 10-15 percen belül megunom, azt sem tudom mikor volt utoljára ilyen feelem, mi történik
az élet szar
semminek semmi értelme valójában
aki nem gyagyának született annak öngyilkosnak kéne lennie
ha az emberek olyannak látnák a világot és az életüket amilyen valójában, mindenféle álmok és illúziók nélkül; nem hiszem, hogy felhozhatnának bármi érvet, hogy ne a halált válasszák amint lehetséges