d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1184318441845184618475001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 2 2013 05:39am
Quote (Karan2_Returned @ 2 Jun 2013 11:17)
Tölem is folyton az igazi nevemet akarja, de en nem segitek a youtubenak vilaguralomra törni.


ILLEUMINATI LOL
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 2 2013 05:42am
Quote (RRC @ Jun 2 2013 01:38pm)
nekem ott pont volt elég ammom, de voltam hasonló helyzetben később

úgy öltem meg, hogy rádobáltam a gránátokat meg minden szart és valahogy kimúlt


Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
az összes nagy "bossnak" meg van a taktikája, általában belerohannak a falba vagy más mobok/csapattársaid elkábitják, onnantól akár le is késelheted
A hasán (viziszörny), a fején (a rinocérosz) vagy a hátán (gardenben az anyaszörny) sebezhető
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 2 2013 05:42am
Quote (Nerz8 @ 2 Jun 2013 13:39)
ILLEUMINATI LOL


le secret 9 gag army anonimosss xDDdd
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 2 2013 05:43am
Quote (cowding @ 2 Jun 2013 13:42)
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
az összes nagy "bossnak" meg van a taktikája, általában belerohannak a falba vagy más mobok/csapattársaid elkábitják, onnantól akár le is késelheted
A hasán (viziszörny), a fején (a rinocérosz) vagy a hátán (gardenben az anyaszörny) sebezhető


akkor abba halt bele, hogy fél évig kiteoltam és lehalt a dobókésektől :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2013 07:52am
tfw alig bírtad végighallgatni egy együttest 1. albumát most a 2. meg eléggé tetszik
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 2 2013 07:55am
Quote (Rawen @ Jun 2 2013 02:52pm)
tfw alig bírtad végighallgatni egy együttest 1. albumát most a 2. meg eléggé tetszik


>tfw ha nem tetszene egy album sosem tudnám rávenni magam hogy ugyan attól az együttestől meghallgassak egy másikat
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2013 09:55am
tfw semmihez nincs kedvem, bárminek állok neki 10-15 percen belül megunom, azt sem tudom mikor volt utoljára ilyen feelem, mi történik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2013 10:09am
Quote (Rawen @ Jun 2 2013 03:55pm)
tfw semmihez nincs kedvem, bárminek állok neki 10-15 percen belül megunom, azt sem tudom mikor volt utoljára ilyen feelem, mi történik


az élet szar
semminek semmi értelme valójában

aki nem gyagyának született annak öngyilkosnak kéne lennie
ha az emberek olyannak látnák a világot és az életüket amilyen valójában, mindenféle álmok és illúziók nélkül; nem hiszem, hogy felhozhatnának bármi érvet, hogy ne a halált válasszák amint lehetséges
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 2 2013 10:09am
Quote (Rawen @ 2 Jun 2013 16:55)
tfw semmihez nincs kedvem, bárminek állok neki 10-15 percen belül megunom, azt sem tudom mikor volt utoljára ilyen feelem, mi történik


iktf
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2013 11:38am
that feel when

Go Back To Magyar Topic List
Prev1184318441845184618475001Next
Closed New Topic New Poll