d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1184218431844184518465001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 228
Joined: Mar 16 2013
Gold: 0.00
Jun 1 2013 03:37pm
tfw jókedvel bemész egy fodrászatba ahol 0ás géppel belevágnak a hajadba, miközben csak egy kis igazítást akarsz .. most kopasz vagy

thx !

This post was edited by Pelleder on Jun 1 2013 03:43pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 1 2013 03:39pm
Quote (Pelleder @ Jun 1 2013 09:37pm)
tfw jókedvel bemész egy fodrászatba ahol 0ás géppel belevágnak a hajadba, miközben csak egy kis igazítást akarsz csak.. most kopasz vagy

szóismétlés!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 1 2013 03:48pm
Quote (Pelleder @ 1 Jun 2013 23:37)
tfw jókedvel bemész egy fodrászatba ahol 0ás géppel belevágnak a hajadba, miközben csak egy kis igazítást akarsz .. most kopasz vagy

thx !


wat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 1 2013 04:07pm
tfw gecikemeny lesz ez az EP gyakornoksag
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 1 2013 06:00pm
Quote (rapiddani @ 1 Jun 2013 22:28)
know that feel, amikor 4hónapja elmondta nerztamás azthittem leszopom magam

amugy imgland.net , innen leis lehet törölni amit feltölt az ember lyl



Quote (ecneB @ 11 Jun 2011 23:14)
bno gepen vagyok
nincs imgsnapper
no fun
:c


kicsit le voltatok maradva, meg en talaltam anno hon forumon, topkiot is nyitottam, amit eltakaritottak a modok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2013 01:49am
Quote (ecneB @ Jun 2 2013 01:00am)
kicsit le voltatok maradva, meg en talaltam anno hon forumon, topkiot is nyitottam, amit eltakaritottak a modok


yy, nekem is megvan már legalább fél éve, és szopogatom a csöcsét a feltalálójának bőszen
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 2 2013 05:06am
Quote (TouchCow @ Jun 1 2013 08:57pm)
hogy a picsába kell átjutni azon a részen, ami venice után jön és csak szörnyek vannak, majd egy geci nagy szörny jön rád és 0 ammod van
az istenért se jöttem rá hogy öljem meg 0 tölténnyel.

azóta nem is játszom vele :c


amikor a barlangban(catacombs) vagy lent vagy amikor a gardensben
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2013 05:14am
tfw akárhányszor állítom be, hogy ne, a youtube mindig azt akarja, hogy az igazi nevem használjam

This post was edited by Rawen on Jun 2 2013 05:14am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 2 2013 05:17am
Quote (Rawen @ Jun 2 2013 12:14pm)
tfw akárhányszor állítom be, hogy ne, a youtube mindig azt akarja, hogy az igazi nevem használjam


Tölem is folyton az igazi nevemet akarja, de en nem segitek a youtubenak vilaguralomra törni.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 2 2013 05:38am
Quote (TouchCow @ 1 Jun 2013 20:57)
hogy a picsába kell átjutni azon a részen, ami venice után jön és csak szörnyek vannak, majd egy geci nagy szörny jön rád és 0 ammod van
az istenért se jöttem rá hogy öljem meg 0 tölténnyel.

azóta nem is játszom vele :c


nekem ott pont volt elég ammom, de voltam hasonló helyzetben később

úgy öltem meg, hogy rádobáltam a gránátokat meg minden szart és valahogy kimúlt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1184218431844184518465001Next
Closed New Topic New Poll