d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1184018411842184318445001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 31 2013 04:50pm
Quote (fahrii @ 31 May 2013 18:04)
jó kevés tárgy :mellow:


mi kevés ezen o,o 45 tárgy ha jól számoltam + 9 szabadonválasztható kredit (abból már csak 2 kredit kell :P)

45 / 6 -- így is félévente 7.5 tantárgy (nem számolva a szabadonválaszhatóakat)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 31 2013 04:57pm
Quote (CyberPunk666 @ May 31 2013 09:15pm)
miért, mit kellett volna csinálnod? Sírni, hogy a világ?
Az egyetlen aminek eszedbe kellett volna jutni, hogy csinálsz a csajról, hogy ha ide postolod a storyt, akkor tudd mellékelni.


te sokszor?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 31 2013 07:09pm
tfw drunk as fuck

tfw kevesebb mint masfel ora mulva infulsz a repterre

tfw kozben a baratnodded vitatkozol a nemek egyenjogusagarol

strange feel
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 31 2013 07:42pm
tfw unom a játékokat és nincs semmi sorozat

tfw s01e10-nél járok az új dallasból tanulás közben

dafuq ^^
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 31 2013 07:53pm
Quote (Anarkin @ Jun 1 2013 01:42am)
tfw unom a játékokat és nincs semmi sorozat

tfw s01e10-nél járok az új dallasból tanulás közben

dafuq ^^


neked mindig sikerül vmi igénytelen sorozatot/játékot találnod
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 1 2013 12:24am
Quote (bbaallaaggee @ May 31 2013 06:47pm)
csaknem. mit tudok amúgy ezzel a fossal kezdeni?


Quote (bbaallaaggee @ May 31 2013 06:56pm)
kalózból bezzeg jön...


Quote (ReDEyeS @ May 31 2013 11:22pm)
egy gránáttal támogasd meg a bulit


Hónap eleje van. A hit n run torrentek gondolom elérték a rangotokhoz tartozó maximumot, és ilyenkor letudsz tölteni azoldalról, megnyithatod a t. filet, de nem enged csatlakozni és kerek 0.0%on áll napokig.
Tőccsetek vissza és akkor nem lesz ilyen gondotok
e: 3 napos suspi

This post was edited by Vismajor on Jun 1 2013 12:25am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 1 2013 12:11pm
Quote (Anarkin @ 1 Jun 2013 03:42)
tfw unom a játékokat és nincs semmi sorozat

tfw s01e10-nél járok az új dallasból tanulás közben

dafuq ^^


tfw oly sok ármány

fel sem tudom dolgozni

This post was edited by Anarkin on Jun 1 2013 12:11pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 1 2013 12:37pm
tfw szomorú lettem a metró végétől
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 1 2013 12:55pm
Quote (CyberPunk666 @ May 31 2013 08:15pm)
miért, mit kellett volna csinálnod? Sírni, hogy a világ?
Az egyetlen aminek eszedbe kellett volna jutni, hogy csinálsz a csajról, hogy ha ide postolod a storyt, akkor tudd mellékelni.


hmm
direkt hagysz ki szavakat mondatokból?!
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 1 2013 12:57pm
Quote (cowding @ 1 Jun 2013 20:37)
tfw szomorú lettem a metró végétől


hogy a picsába kell átjutni azon a részen, ami venice után jön és csak szörnyek vannak, majd egy geci nagy szörny jön rád és 0 ammod van
az istenért se jöttem rá hogy öljem meg 0 tölténnyel.

azóta nem is játszom vele :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1184018411842184318445001Next
Closed New Topic New Poll