Quote (bbaallaaggee @ May 31 2013 06:47pm)
csaknem. mit tudok amúgy ezzel a fossal kezdeni?
Quote (bbaallaaggee @ May 31 2013 06:56pm)
kalózból bezzeg jön...
Quote (ReDEyeS @ May 31 2013 11:22pm)
egy gránáttal támogasd meg a bulit
Hónap eleje van. A hit n run torrentek gondolom elérték a rangotokhoz tartozó maximumot, és ilyenkor letudsz tölteni azoldalról, megnyithatod a t. filet, de nem enged csatlakozni és kerek 0.0%on áll napokig.
Tőccsetek vissza és akkor nem lesz ilyen gondotok
e: 3 napos suspi
This post was edited by Vismajor on Jun 1 2013 12:25am