Quote (jarabekg @ 7 Aug 2013 15:08)
gondolom, cp nem ertette, ezert reportolta
igen ofc pmben azonnal egyenesen njagnak, sőt én magam töröltem a posztot a jspt feltörve, nehogy valaki megálljon a növésben!
btw még annyi sem volt a dolog, mint anno a 3 disznó, amiért paparick még warnt is kiosztott, mert fasznak nézte.
This post was edited by CyberPunk666 on Aug 7 2013 07:42am