Quote (meatyowllegs @ Oct 7 2012 07:46pm)
battle fury windrunneren
:! XD
Quote (meatyowllegs @ Oct 7 2012 07:49pm)
aha
igen
most beugrott, h regen szecsi is mindig azt rakott dkra
XDDDDDDDDDDDD
Nekem is ez a reakciom amikor mindenre Vanguardot veszel.