Quote (tevetava @ 7 Sep 2014 13:08)
szerintem érdemes lenne első félévben kicsit többet magadra vállalni, hogy megnézd mennyire bírod a terhelést
aztán később meg lehet 1-2 tárggyal kevesebbet
a lényeg, hogy átlag 30 kredit meglegyen félévenként a képzés végére. de nézz utána, hogy bgf-en milyen a rendszer, és milyen/mennyi választhatót kell teljesíteni
Tehát amikor a legnagyobb a szórás fel kell venni a ritmust, alapozó szopatósok vannak, akkor vállaljon sokat, amikor meg már tudja, hogy mennyit bír, akkor meg kevesebbet?
Szerintem első félévet nyomd végig normálban, aztán majd tudod, hogy merre.
This post was edited by CyberPunk666 on Sep 7 2014 05:15am