d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1183184185186187232Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 4 2010 04:03am
Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 17:49)
Flood control: Please wait a short while before making a new topic.

Your last post was closed due to a violation. Please review the reason, and ensure that the violation does not occur again

ez mi?


Ez Trading Groundson volt ugye?
Ha bezárják egy topicodat (spam, early bump, stb) miatt, akkor egy kis ideig nem nyithatsz új topicot/postolhatsz a trading groundsra.


Quote (banyek @ 4 Jun 2010 08:55)


Eddig angol volt és minden második oldalra bepostoltad hogy ez miért angol és miért nem magyar, lefordítottam, most meg kiquotolod az összes szabályt (ami egyébként pont ugyanez volt csak angolul) és értelmetlen dolgokon vergődsz.
Csak én nem értem?
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 4 2010 12:10pm
Quote (Klontar @ 4 Jun 2010 11:03)
Ez Trading Groundson volt ugye?
Ha bezárják egy topicodat (spam, early bump, stb) miatt, akkor egy kis ideig nem nyithatsz új topicot/postolhatsz a trading groundsra.




Eddig angol volt és minden második oldalra bepostoltad hogy ez miért angol és miért nem magyar, lefordítottam, most meg kiquotolod az összes szabályt (ami egyébként pont ugyanez volt csak angolul) és értelmetlen dolgokon vergődsz.
Csak én nem értem?


nem, te csak vergődsz, mert most nem erről a szabályzatról van szó, hanem a régiről. Régiről. Érted ?
Ezek szerint csak te nem értetted...

Quote (Anarkin @ 4 Jun 2010 10:05)
Eddig is 70kb volt


én úgy emlékszem, hogy a régi szabályzatban 75kb volt a limit, elnéést ha tévedtem..

This post was edited by banyek on Jun 4 2010 12:19pm
Member
Posts: 171
Joined: Jan 23 2009
Gold: 3.00
Jun 5 2010 02:56pm
na szóval meg akarom válzotzatni a gold jelszavamat, mert a régit elfelejtettem. Beírom az újat a megválzotatásnál 2x aztán feljön egy újabb ablak amikor mégegyszer kéri meg a régit is, de a régit hogy adjam meg ha elfelejtettem? Vagy már az a lépés nem kell? Köszi
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 5 2010 03:04pm
Quote (wmarci @ 5 Jun 2010 21:56)
na szóval meg akarom válzotzatni a gold jelszavamat, mert a régit elfelejtettem. Beírom az újat a megválzotatásnál 2x aztán feljön egy újabb ablak amikor mégegyszer kéri meg a régit is, de a régit hogy adjam meg ha elfelejtettem? Vagy már az a lépés nem kell? Köszi


http://forums.d2jsp.org/gold.php?i=561900&a=8

Azt hiszem ez lesz az, nekem engedte a régi nélkül is..

This post was edited by banyek on Jun 5 2010 03:06pm
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 6 2010 01:25pm
Quote (Klontar @ 4 Jun 2010 12:03)
lefordítottam


Tilosak a bináris fájlok, hackek, botok, hibák kihasználása illetve bármilyen játék vagy egyéb program illetéktelen módosításai.

nem kötekedésképp, inkább hibajelzésként, de ez a mondat nagyon megcsavartra sikeredett..



Tilosak a hivatkozásszámláló hivatkozások (pénzügyi vagy egyéb tartalommal).

akkor mostantól nem legitim a profile counter ?



Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 7 2010 08:06am
Quote (banyek @ 6 Jun 2010 21:25)
Tilosak a bináris fájlok, hackek, botok, hibák kihasználása illetve bármilyen játék vagy egyéb program illetéktelen módosításai.

nem kötekedésképp, inkább hibajelzésként, de ez a mondat nagyon megcsavartra sikeredett..



Tilosak a hivatkozásszámláló hivatkozások (pénzügyi vagy egyéb tartalommal).

akkor mostantól nem legitim a profile counter ?


No binaries, hacks, bots, exploits, or third party modifications of any game or program.

No referral links (monetary or otherwise).

Nem értem mi a gond a fordítással. Ezek a szabályok évek óta ugyanazok. Csak mert angolul nem értesz még nem változott semmi. :unsure:

/edit: Szívesen.

This post was edited by Klontar on Jun 7 2010 08:06am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 7 2010 09:25am
csak én nem látok youtube tagot a hozzászólásnál?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jun 7 2010 10:21am
Quote (zenebuddhizmus @ 7 Jun 2010 16:25)
csak én nem látok youtube tagot a hozzászólásnál?

úgytűnik

ott kellene annak lennie a smile-k es az mp3 között ha arra értetted
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 7 2010 10:27am
Quote (Sup3RN0Va @ 7 Jun 2010 18:21)
úgytűnik

ott kellene annak lennie a smile-k es az mp3 között ha arra értetted


aha ok
szerintem a 30% miatt nem látom se a youtube tagot se az mp3 tagot :o
de mingyárt utánanézek

30% - Elveszíted a blogokhoz való hozzászólás jogát és nem tudsz youtube videókat beilleszteni a hozzászólásodba. Szintén elveszítheted egyes fórumokban a hozzászólás jogát.

:cry:

This post was edited by zenebuddhizmus on Jun 7 2010 10:29am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 8 2010 03:30pm
Quote (banyek @ 6 Jun 2010 21:25)
Tilosak a bináris fájlok, hackek, botok, hibák kihasználása illetve bármilyen játék vagy egyéb program illetéktelen módosításai.

nem kötekedésképp, inkább hibajelzésként, de ez a mondat nagyon megcsavartra sikeredett..



Tilosak a hivatkozásszámláló hivatkozások (pénzügyi vagy egyéb tartalommal).

akkor mostantól nem legitim a profile counter ?




Quote (Klontar @ 7 Jun 2010 16:06)
No binaries, hacks, bots, exploits, or third party modifications of any game or program.

No referral links (monetary or otherwise).

Nem értem mi a gond a fordítással. Ezek a szabályok évek óta ugyanazok. Csak mert angolul nem értesz még nem változott semmi. :unsure:

/edit: Szívesen.


tilos a botok kihasználása, tilos a bináris fájlok kihasználása, tilos a csalások kihasználása....
ne hepciáskodj, csak mert nem érted mit szeretne a másik ;)

Én inkább úgy fogalmaznám hogy

Tilosak a bináris fájlok, scriptek nyereség céljából vagy üzleti célokra történő felhasználása, hackek, botok használata, programozási hibák kihasználása, illetve bármilyen játék vagy egyéb program illetéktelen módosítása, és tilos bármilyen formában az ezekről való kommunikáció a fórumon.

Persze hiba ebben is lehet, sőt van is :D

This post was edited by banyek on Jun 8 2010 03:46pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1183184185186187232Next
Closed New Topic New Poll