nálunk kevés a matek és az is szar

Tuti fogok tolni valami jó matekos másoddiplomát.
Mondjuk valami mérnökinfot, vagy pti, esetleg egy matek bsc-t (bár az csak szegeden van levelezőn vagy estin :'( ).
szar a kandó
inb4 bárki más is mondja, csak én szidhatom.
mindig mindent csak megépítünk, túl sok a gyakorlat, nem elég az elmélet.
This post was edited by CyberPunk666 on May 31 2013 10:28am