d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1183818391840184118425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 31 2013 10:13am
Bamulatosan atlathatatlan a magyar felsooktatas :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 31 2013 10:27am
nálunk kevés a matek és az is szar :(
Tuti fogok tolni valami jó matekos másoddiplomát.

Mondjuk valami mérnökinfot, vagy pti, esetleg egy matek bsc-t (bár az csak szegeden van levelezőn vagy estin :'( ).

szar a kandó

inb4 bárki más is mondja, csak én szidhatom.


mindig mindent csak megépítünk, túl sok a gyakorlat, nem elég az elmélet.

This post was edited by CyberPunk666 on May 31 2013 10:28am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 31 2013 10:48am
én most elvileg csúszni fogok emiatt, úgyhogy felvehetek egy rakat biogeci tárgyat :]]] all planned
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 31 2013 10:55am
tfw kövi félévben lesz neurobiológiám, amire már most áll a faszom, erre kiderül, hogy esélyes, hogy exem lesz a gyakvezérem
+ a jegyzetet amiből tanulni fogunk ő + 2 másik hallgató rakták össze

igazából nem is tudom milyen feel ez most

This post was edited by xGurke on May 31 2013 11:01am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 31 2013 11:27am
le van halva az nMag és a szerverek se mennek, semmit nemtok szedni és ez felbasz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 31 2013 11:29am
Quote (xGurke @ May 31 2013 06:55pm)
tfw kövi félévben lesz neurobiológiám, amire már most áll a faszom, erre kiderül, hogy esélyes, hogy exem lesz a gyakvezérem
+ a jegyzetet amiből tanulni fogunk ő + 2 másik hallgató rakták össze

igazából nem is tudom milyen feel ez most


megdugtam a gyaktanárt feel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 31 2013 11:29am
Quote (bbaallaaggee @ 31 May 2013 19:27)
le van halva az nMag és a szerverek se mennek, semmit nemtok szedni és ez felbasz


nekem megy
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 31 2013 11:37am
Quote (bbaallaaggee @ 31 May 2013 19:27)
le van halva az nMag és a szerverek se mennek, semmit nemtok szedni és ez felbasz


fake, tökéletesen megy
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 31 2013 11:38am
Quote (RRC @ 31 May 2013 18:29)
nekem megy


Quote (CyberPunk666 @ 31 May 2013 18:37)
fake, tökéletesen megy


akkor nemtom mi a fasz van, se az oldal nem jön be, se a torrentem nem csinál semmit, minden piros, minden 0/0
Go Back To Magyar Topic List
Prev1183818391840184118425001Next
Closed New Topic New Poll