d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1183718381839184018415001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 30 2013 06:34am
Quote (fahrii @ 30 May 2013 13:30)
Nah csak meglett a dimat 2, persze ma reggel vizsgán tudtam meg hogy nem kell írnom.



gz!


jo az az érzés is azért amikor megtudod hogy még sem kell irni :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 30 2013 07:45am
Quote (Inakwo @ May 30 2013 12:34pm)
jo az az érzés is azért amikor megtudod hogy még sem kell irni :)


az még jobb amikor azt hiszed, hogy megírhatod, de kiderül hogy nincs meg valami előfeltételed, úgyhogy csá
aztán mégis megengedik hogy megírd, és megbuksz
feels good man
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
May 30 2013 07:52am
Quote (xGurke @ 30 May 2013 14:45)
az még jobb amikor azt hiszed, hogy megírhatod, de kiderül hogy nincs meg valami előfeltételed, úgyhogy csá
aztán mégis megengedik hogy megírd, és megbuksz
feels good man


Nevettem. :lol:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 30 2013 07:56am
Quote (xGurke @ 30 May 2013 14:45)
az még jobb amikor azt hiszed, hogy megírhatod, de kiderül hogy nincs meg valami előfeltételed, úgyhogy csá
aztán mégis megengedik hogy megírd, és megbuksz
feels good man


nekem is volt ilyen anno Bsc-n

most Msc-n tiszta stréber vagyok


érdekes és egyben ismeretlen feel
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 30 2013 08:09am
Quote (Saenchai @ May 30 2013 12:26pm)
tfw 3. nap végre sikerül elérnem a tanárt
tfw találok 3 pontot a vizsgámban, mert a tanár nem vette észre, hogy ott vannak a végeredmények (wtf?)
tfw pont 3 pont kell a ketteshez
tfw tanulmányi státusza változtatásra került. ’Aktív’ státuszról ’Abszolvált’ státuszra



feels goodman


ennek örömére olyan oroszokat kapsz majd dotában, hogy egy életre lelkisérült leszel tölük :~)

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 30 2013 08:38am
Quote (sylke @ May 30 2013 04:09pm)
ennek örömére olyan oroszokat kapsz majd dotában, hogy egy életre lelkisérült leszel tölük :~)


már megkaptam ezeket az oroszokat párszor
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 30 2013 02:02pm
Quote (Saenchai @ 30 May 2013 14:26)
tfw 3. nap végre sikerül elérnem a tanárt
tfw találok 3 pontot a vizsgámban, mert a tanár nem vette észre, hogy ott vannak a végeredmények (wtf?)
tfw pont 3 pont kell a ketteshez
tfw tanulmányi státusza változtatásra került. ’Aktív’ státuszról ’Abszolvált’ státuszra



feels goodman


tfw itt ülök a maradék két vizsga fölött és zselé vagyok a javából

gz ^^

remélem a maradék 2 félév easy mode lesz ahogy mondják :-/

//
haha most először néztem rá mi jön ezután
http://www.inf.elte.hu/karunkrol/oktatas/tantervek/Tantervihalok/PTI_BSc_2008_E.pdf

tfw mégtöbb matek mint eddig

This post was edited by Anarkin on May 30 2013 02:05pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 31 2013 09:55am
Tájékoztatjuk, hogy Mérnök Informatikus BSc (IANI-MI) képzésén
a 'P-MIB_T2-Számítógép-vezérelt irányítás- és szabályozáselmélet' tárgyhoz tartozó Aláírás eredményére Aláírva (Bejegyzés dátuma: 2013.05.24.) lett beírva 2013.05.24. napon!

Tájékoztatjuk, hogy Mérnök Informatikus BSc (IANI-MI) képzésén
a 'P-ITMAT-0005-Sztochasztikus folyamatok' tárgyhoz tartozó Aláírás eredményére Aláírva (Bejegyzés dátuma: 2013.05.19.) lett beírva 2013.05.19. napon!

Tájékoztatjuk, hogy Mérnök Informatikus BSc (IANI-MI) képzésén
a 'P-MIB_T15_4-Digitális jelfeldolgozás' tárgyhoz tartozó Aláírás eredményére Aláírva (Bejegyzés dátuma: 2013.05.21.) lett beírva 2013.05.21. napon!

Tájékoztatjuk, hogy Mérnök Informatikus BSc (IANI-MI) képzésén
a 'P-MIB_A7-Az információtechnika fizikai alapjai I.' tárgyhoz tartozó Aláírás eredményére Aláírva (Bejegyzés dátuma: 2013.05.24.) lett beírva 2013.05.24. napon!




























Tájékoztatjuk, hogy Mérnök Informatikus BSc (IANI-MI) képzésén
a 'P-MIB_T4_7-Digitális rendszerek és számítógép arhitektúrák' tárgyhoz tartozó Aláírás eredményére Megtagadva (Bejegyzés dátuma: 2013.05.22.) lett beírva 2013.05.28. napon!

FAKJÚ
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 31 2013 10:04am
Quote (Anarkin @ 30 May 2013 22:02)
tfw itt ülök a maradék két vizsga fölött és zselé vagyok a javából

gz ^^

remélem a maradék 2 félév easy mode lesz ahogy mondják :-/

//
haha most először néztem rá mi jön ezután
http://www.inf.elte.hu/karunkrol/oktatas/tantervek/Tantervihalok/PTI_BSc_2008_E.pdf

tfw mégtöbb matek mint eddig


jó kevés tárgy :mellow:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 31 2013 10:12am
Quote (fahrii @ May 31 2013 04:04pm)
jó kevés tárgy :mellow:


oolololol

https://itk.ppke.hu/uploads/articles/139/file/MI_BSc_tanterv_2012_osz.pdf
Go Back To Magyar Topic List
Prev1183718381839184018415001Next
Closed New Topic New Poll