d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1183318341835183618371887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 13 2018 03:42pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Jul 2018 22:37)
es geci ronda


blood elf meg buzis

vegyel a fejere sapkat, es nem latszik!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 13 2018 03:59pm
Quote (bajcli @ 13 Jul 2018 23:42)
blood elf meg buzis

vegyel a fejere sapkat, es nem latszik!


mondjuk igyis ugyis humanozni fogok szoval w/e
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 23 2018 10:40am
huh de elvan temetve ez a topik
https://www.twitch.tv/diskurzor
random lfgs noobokkal prepatch 3v3 faszkodás
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 23 2018 12:10pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 28 2018 05:14pm

az a baj, hogy ez a csávó szerintem nem troll
https://eu.battle.net/forums/en/wow/topic/17621522000?page=1
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 29 2018 12:19am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Jul 2018 01:14)


mi az a warmode?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2018 02:36am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 29 Jul 2018 08:19)
mi az a warmode?


world pvp toggle
ha be van kapcsolva akkor olyanokkal rak egy phasebe akiknek szintén be van kapcsolva és lehet egymást ölni mindenhol ami nem sanctuary
ha meg ki van kapcsolva, akkor nem tudnak playerek megtámadni
és ezért ha be van kapcsolva kompenzacionak kapsz 10% xp meg loot bonust world questekbol
de egyelore nem sikerult semmi fele faction balanceot varazsolni es mindig 10v1-ezek
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 29 2018 02:37am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Jul 2018 10:36)
world pvp toggle
ha be van kapcsolva akkor olyanokkal rak egy phasebe akiknek szintén be van kapcsolva és lehet egymást ölni mindenhol ami nem sanctuary
ha meg ki van kapcsolva, akkor nem tudnak playerek megtámadni
és ezért ha be van kapcsolva kompenzacionak kapsz 10% xp meg loot bonust world questekbol
de egyelore nem sikerult semmi fele faction balanceot varazsolni es mindig 10v1-ezek


10% xp vs nyugiba nem basztat senki
utobbi jobb ha rusholsz level miatt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2018 02:38am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 29 Jul 2018 10:37)
10% xp vs nyugiba nem basztat senki
utobbi jobb ha rusholsz level miatt


nyilvan, csak ez a gyerek annyira buta mint a fasz
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 29 2018 02:45am
masreszrol amugyis emlexem, hogy talan wod elejen kellett is pvpzni, mert jobb geart tudtal venni, mint ami dungeonbol addig esett (talan ashran gearbol voltak jobb partok, de regen volt)
felteve, ha erdekelt a raideles ahogy lehetett menni, amugy mind1 volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1183318341835183618371887Next
Add Reply New Topic New Poll