Quote (bazdmegmarnemtudom @ 29 Jul 2018 08:19)
mi az a warmode?
world pvp toggle
ha be van kapcsolva akkor olyanokkal rak egy phasebe akiknek szintén be van kapcsolva és lehet egymást ölni mindenhol ami nem sanctuary
ha meg ki van kapcsolva, akkor nem tudnak playerek megtámadni
és ezért ha be van kapcsolva kompenzacionak kapsz 10% xp meg loot bonust world questekbol
de egyelore nem sikerult semmi fele faction balanceot varazsolni es mindig 10v1-ezek