Quote (Cpt_Ghost @ 7 Sep 2014 12:51)
aha, erdemes lenne akkor felvennem meg valami szabadon valaszthato cuccot amivel meglesz a 30 kredit erre a felevre, vagy tokmindegy, majd kovetkezo felevben felveszek annyit? hogy jobb?
szerintem érdemes lenne első félévben kicsit többet magadra vállalni, hogy megnézd mennyire bírod a terhelést
aztán később meg lehet 1-2 tárggyal kevesebbet
a lényeg, hogy átlag 30 kredit meglegyen félévenként a képzés végére. de nézz utána, hogy bgf-en milyen a rendszer, és milyen/mennyi választhatót kell teljesíteni