d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1182183184185186327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 6 2014 03:54pm
Quote (Namechange @ 6 Sep 2014 23:52)
tesiért nem jár kredit
legalábbis nekünk, de biztos vagyok h neked se :D


ja
nem jár
Member
Posts: 50
Joined: Sep 5 2014
Gold: 1.00
Sep 6 2014 05:36pm
Quote (Vismajor @ Sep 4 2014 03:36pm)
hogy fogom pörgetni ezt a topikot te jóég, haha :D
Neptunban az órarend fül alatt nincs ott a tesi, pedig felvettem mint tárgyat
wattodo :c


azt jelenti, hogy multi vagy :P
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 6 2014 06:33pm
Quote (WendrinerAladar @ Sep 7 2014 12:36am)
azt jelenti, hogy multi vagy :P


Kurva nagy multi vagyok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 7 2014 01:57am
Quote (Namechange @ 6 Sep 2014 22:52)
tesiért nem jár kredit
legalábbis nekünk, de biztos vagyok h neked se :D


lel, pedig kéne afaik
na mindegy, akkor nem gáz, h csak 28 kredit ez a félév?
Member
Posts: 50
Joined: Sep 5 2014
Gold: 1.00
Sep 7 2014 04:40am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 7 2014 09:57am)
lel, pedig kéne afaik
na mindegy, akkor nem gáz, h csak 28 kredit ez a félév?


de, az
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 7 2014 04:41am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Sep 2014 08:57)
lel, pedig kéne afaik
na mindegy, akkor nem gáz, h csak 28 kredit ez a félév?


miért lenne? 2félév után kell 30 simán jó
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 7 2014 04:46am
Quote (NerfHydraDPS @ 7 Sep 2014 11:41)
miért lenne? 2félév után kell 30 simán jó


ja jo
nem igazan vagom ezt a kredites rencert nagyon, csak ilyen fel informacioim vannak amiket igy jspn olvastam 8D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 7 2014 04:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Sep 2014 12:46)
ja jo
nem igazan vagom ezt a kredites rencert nagyon, csak ilyen fel informacioim vannak amiket igy jspn olvastam 8D


ahhoz, hogy ne basszanak ki, egy évben össze kell gyűjteni 30 kreditet
de félévente 30 kéne, hogy meglegyen minden köteleződ meg választhatód a 3 év végére
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 7 2014 04:51am
Quote (tevetava @ 7 Sep 2014 11:48)
ahhoz, hogy ne basszanak ki, egy évben össze kell gyűjteni 30 kreditet
de félévente 30 kéne, hogy meglegyen minden köteleződ meg választhatód a 3 év végére


aha, erdemes lenne akkor felvennem meg valami szabadon valaszthato cuccot amivel meglesz a 30 kredit erre a felevre, vagy tokmindegy, majd kovetkezo felevben felveszek annyit? hogy jobb?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 7 2014 05:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 7 Sep 2014 12:51)
aha, erdemes lenne akkor felvennem meg valami szabadon valaszthato cuccot amivel meglesz a 30 kredit erre a felevre, vagy tokmindegy, majd kovetkezo felevben felveszek annyit? hogy jobb?


szerintem érdemes lenne első félévben kicsit többet magadra vállalni, hogy megnézd mennyire bírod a terhelést
aztán később meg lehet 1-2 tárggyal kevesebbet
a lényeg, hogy átlag 30 kredit meglegyen félévenként a képzés végére. de nézz utána, hogy bgf-en milyen a rendszer, és milyen/mennyi választhatót kell teljesíteni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1182183184185186327Next
Add Reply New Topic New Poll