d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1182183184185186257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jan 3 2011 05:15pm
Quote (LindaPpP @ 4 Jan 2011 00:58)
Mind1, nem segítettek túl sokat : (
Illetve nem erre voltam kíváncsi, de azért köszönöm.


akkor mondd el mit szeretnél
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Jan 3 2011 05:18pm
Quote (Anamy @ Jan 4 2011 01:15am)
akkor mondd el mit szeretnél


Választ kapni arra, hogy melyik az a karakter amelyikkel egy béna a legnagyobb túlélési esélyekkel indul és még sem unalmas.
de szerintem elsőre is érthető volt : O
DE már mind1, elkezdtem egy varázslót a változatosság kedvéért

This post was edited by LindaPpP on Jan 3 2011 05:19pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 3 2011 05:48pm
Quote (LindaPpP @ 4 Jan 2011 00:18)
Választ kapni arra, hogy melyik az a karakter amelyikkel egy béna a legnagyobb túlélési esélyekkel indul és még sem unalmas.
de szerintem elsőre is érthető volt : O
DE már mind1, elkezdtem egy varázslót a változatosság kedvéért


walk: bármi
br: bármi amit szeretsz, de javamával tolhatsz LH-et, és fontos lehet a cs is, ha teler akarsz lenni akkor soso
cs: hammer, barb, nec, 1.13 óta trap vagy L soso is simán jó
lvl85 area mf: cold sosa tunnels-hez
mefi/andy: soso/hammerű
gold find: barb (meele/merc barb)
high mf kari (800-1k+ mf) merc barb, soso
boci run: javama
nihla (pl br közben): bármi

ilyesmit szerettél volna, vagy wat? Megkérdeztük mire kell, mert úgy tudunk pontosat mondani.

This post was edited by Oberon_os on Jan 3 2011 05:49pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 3 2011 05:50pm
Quote (LindaPpP @ Jan 4 2011 12:18am)
Választ kapni arra, hogy melyik az a karakter amelyikkel egy béna a legnagyobb túlélési esélyekkel indul és még sem unalmas.
de szerintem elsőre is érthető volt : O
DE már mind1, elkezdtem egy varázslót a változatosság kedvéért


epic pala ofc

This post was edited by Taszilo.^ on Jan 3 2011 05:51pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 3 2011 05:50pm
Quote (Taszilo.^ @ 4 Jan 2011 00:50)
idezos nekromanta


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444444444444!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEM AZ EPIC PALADINT ÍRTAD?????????????????????????????
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 3 2011 05:52pm
Quote (Oberon_os @ Jan 4 2011 12:50am)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444444444444!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEM  AZ EPIC PALADINT ÍRTAD?????????????????????????????


lol mos jut eszembe :D
hat ez van ha mar tobb mint egy eve nincs d2 a gepen
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 4 2011 03:44pm
Valaki segít cuccolni?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 4 2011 04:40pm
Quote (Ghostmasterq @ 4 Jan 2011 22:44)
Valaki segít cuccolni?


igen. játszani nem tudok, mert letőt a tesóm, de afkolni tudok :)
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 5 2011 04:28am
Quote (LindaPpP @ Jan 3 2011 10:50am)
Nagyon - tényleg nagyon - régen játszottam a diabloval, de kicsit bohóckodnék vele, szóval a kérdésem az lenne, mivel nem fogok meghalni állandóan ? : D
őőő azt hiszem lodban szeretnék játszani, és van erre a célra 51.52fgm : )

Szóval mit tanácsoltok és miért?


egy Nl hammert ennyibol sztem csinalsz, mf re az a legjobb sztem
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jan 5 2011 10:02am
Quote (ZsDanee @ 3 Jan 2011 20:13)
Valaki tudna segíteni classic eu ladderen cuccolásban?


up
Go Back To Magyar Topic List
Prev1182183184185186257Next
Closed New Topic New Poll