d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1182183184185186232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 1 2010 11:10pm
Valaki megtudná mondani Archives részleget hol érem el?
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 01:21am
Quote (championmath @ 2 Jun 2010 06:10)
Valaki megtudná mondani Archives részleget hol érem el?


mármint több is van nem?

erre gondoltál?
site suggestion archive:
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=39

PVP archive
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=253

Trading Grounds archive
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=22

This post was edited by banyek on Jun 2 2010 01:24am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 4 2010 12:55am
http://forums.d2jsp.org/info.php?p=9&l=12

Ki találta ki, hogy szerkesszék a régi, "normálisan" megfogalmazott szabályzatot egy ennyire nem normálisra.. ?

Ember, itt is egyik szabály a másikat üti, vagy szimplán hülyén van fordítva/fogalmazva, csökkentették a maximális sig méretet..



[QUOTE]A szabálysértések értelmezése kizárólagosan a d2jsp moderátori csoport jogköre.[/QUOTE]

korrupt rendszer, korrupt vezetők.. És ezért írtam a másik topicba, hogy lehetne akár egy jobb script is bármelyik mod helyett. (kivétel epilol, őt bírom. Mindig szinte azonnal és korrektül jár el. Meg van is fogalma a dolgokról.. Lajo szerintem még azt sem tudja, hogy syl ci..)

[QUOTE]Tilos a szidalmazó, sértegető, rasszista, lealacsonyító tartalom, az erőszakoskodás, megfélemlítés, zaklatás vagy fenyegetés.[/QUOTE]
napi szint a hunsubon, kedves moderátor tím :)

[QUOTE]Tilos a tiltott kábítószerekről beszélni.[/QUOTE]
mondjon valaki legális drokot, nyitok egy topicot, és megnézzük meddig fog élni.. :)

[QUOTE]Tilos az oda nem illő hozzászólás vagy trollkodás. Minden hozzászólásnak relevánsnak kell lennie és kapcsolódnia kell a téma illetve az azt tartalmazó alfórum tartalmához.[/QUOTE]
ez is napiszint..

[QUOTE]Tilos az öncélú erőszak.[/QUOTE]

Ez a kedvencem az új szabályzatban!!! :D

[QUOTE]Tilos a törvények megszegése.[/QUOTE]

naná :DD

[QUOTE]# Tilos más felhasználók személyes képeinek vagy adatainak felhasználása a felhasználó kifejezett hozzájárulása nélkül.[/QUOTE]

napiszint a fórumon, ez is.. Legutóbb zt a levelet kaptam, hogy nehéz dönteni az ügyben, azaz nem tudják a moderátorok hova tenni. Amúgy rezs háromszor postolta egymás után a "mogyorós" képem, erre a moderátor, aki nem beszél magyarúl, annyit írt, vegyem fel a kapcsolatot a magyar moddal, mert ő nem ért magyarul, és dönteni sem tud úgy. Azért visszakérdeztem, mi a különbség angol és magyar között személyes képek postolásánál, mert ugye szöveg nem volt, amit lehetett volna fordítani.
Azért bezártak egy normális topicot, és megállt a téma ;)

[QUOTE]Tilos több felhasználói fiókot létrehozni - csak egy fiók engedélyezett személyenként. Semmilyen esetben nem hozhatsz létre több fiókot egy személy számára.[/QUOTE]
ehhez nincs hozzáfűzni valóm, de kiemelem.. ((Ja de, ééén a csaláádnak csináltam, mindenkinek egyet, téényleg.. amúgy a régi szabályzatban sokkal jobb volt :O )) :)
[QUOTE]
Tilos a d2jsp bármely funkciójának automatizálása, mint például a hozzászólás, az oldalak frissítése, a Ladder Slasher stb.[/QUOTE]
marcee, köszi a search plugint mindenki nevében, és a topicot. Igaz google még mindig pontosabb, biztosabb, de kösz :))

[QUOTE]
Az aláírásodban található képek összesített mérete nem haladhatja meg a 70 kilobájtot.[/QUOTE]

ezt miért kellett csökkenteni ?

This post was edited by banyek on Jun 4 2010 01:00am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 4 2010 01:29am
Quote (banyek @ Jun 4 2010 07:55am)


Már megint butaságokat írsz és/vagy vergődsz.

This post was edited by beni on Jun 4 2010 01:29am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 4 2010 01:37am
Quote (beni @ 4 Jun 2010 08:29)
Már megint butaságokat írsz és/vagy vergődsz.


a siges részt komolyan is gondoltam. Eddig 75kb limit volt..
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 4 2010 01:40am
Quote (banyek @ Jun 4 2010 08:37am)
a siges részt komolyan is gondoltam. Eddig 75kb limit volt..


Költői kérdésként feltéve abszolút megérteném, de a postod alapján valóban választ is vársz rá. Mégis mire számítasz a "csak és kész"-en túl?
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 4 2010 01:44am
Quote (beni @ 4 Jun 2010 08:40)
Költői kérdésként feltéve abszolút megérteném, de a postod alapján valóban választ is vársz rá. Mégis mire számítasz a "csak és kész"-en túl?


költői kérdés volt, és igen.. Pontosan azért, amiért fent írtad.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2010 01:49am
Quote (banyek @ 4 Jun 2010 08:55)
mondjon valaki legális drokot, nyitok egy topicot, és megnézzük meddig fog élni.. :)


Buta vagy. Alkohol, cigi, kávé: legális drogok, nyiss topicot, nézzük meg meddig fog élni....
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 4 2010 02:26am
Quote (banyek @ 4 Jun 2010 08:55)
qq


kibaszottul kurvára nagyon sirsz

This post was edited by josheide on Jun 4 2010 02:27am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 4 2010 03:05am
Quote (banyek @ 4 Jun 2010 09:37)
a siges részt komolyan is gondoltam. Eddig 75kb limit volt..


Eddig is 70kb volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1182183184185186232Next
Closed New Topic New Poll