Quote (text_killer @ 6 Nov 2017 09:01)
néztem élőben a bejelentést, már rázott a hideg mikor a jégkrémes hasonlatot elkezdte kifejteni, a videó végén meg már örömkönnyekből is akadt bőven
inb4 még 2 év mire lehet majd classicozni
hat ahogy beszelt rola, kovetkezo kieget biztos, hogy elobb fogjak kiadni, es azt is olyan 2018 q3 korulre saccolnam
interjukbol is az derult ki, hogy kb fogalmuk nincs egyelore, hogy fogjanak neki, arrol se, milyen verzioszama lesz, mennyire marad vegytiszta vanilla, etc.