d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1182518261827182818291887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 3 2017 08:58pm
Quote (TrollBoss @ 3 Nov 2017 20:55)
na ez már valami bazmeg



also bajcli jöjjön tankolni 13as arcwayt

plz?


EZ MAR DOFI

inkabb discordon irogasson, aki jatszani akar, azt meg nezem is, ha gepnel vagyok

bajc#4139
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Nov 4 2017 02:15am
ez az uj kieg nem valami meggyozo igy elso ranezesre imo
classic meg jol hangzik, de hat az eletben nem lesz mar annyi idom, hogy megerje foglalkozni vele :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2017 04:58am
valaki jojjon egy hov +14-re
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 4 2017 06:19am
classicra még lehet én is benézek lül
uj kieg miatt meg legalább megint volt egy jo video sylvanasrol
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 4 2017 05:48pm
Bajcli nem tankol
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Nov 6 2017 02:01am
néztem élőben a bejelentést, már rázott a hideg mikor a jégkrémes hasonlatot elkezdte kifejteni, a videó végén meg már örömkönnyekből is akadt bőven

inb4 még 2 év mire lehet majd classicozni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 6 2017 10:37am
Quote (text_killer @ 6 Nov 2017 09:01)
néztem élőben a bejelentést, már rázott a hideg mikor a jégkrémes hasonlatot elkezdte kifejteni, a videó végén meg már örömkönnyekből is akadt bőven

inb4 még 2 év mire lehet majd classicozni


hat ahogy beszelt rola, kovetkezo kieget biztos, hogy elobb fogjak kiadni, es azt is olyan 2018 q3 korulre saccolnam

interjukbol is az derult ki, hogy kb fogalmuk nincs egyelore, hogy fogjanak neki, arrol se, milyen verzioszama lesz, mennyire marad vegytiszta vanilla, etc.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 6 2017 12:26pm
Quote (bajcli @ Nov 6 2017 06:37pm)
hat ahogy beszelt rola, kovetkezo kieget biztos, hogy elobb fogjak kiadni, es azt is olyan 2018 q3 korulre saccolnam

interjukbol is az derult ki, hogy kb fogalmuk nincs egyelore, hogy fogjanak neki, arrol se, milyen verzioszama lesz, mennyire marad vegytiszta vanilla, etc.


ja fasza, azthittem legalább 3 sornyi koncept van róla vagy valami
standard blizzard
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 6 2017 04:33pm
Quote (cowding @ 6 Nov 2017 19:26)
ja fasza, azthittem legalább 3 sornyi koncept van róla vagy valami
standard blizzard


szerintem az osszes munka, amit eddig belefektettek, az a cinematic, amit blizzconon mutattak

neztem par ilyen developer interjut is, amit ilyen youtuberekkel csinaltak, mindegyik kerdesre kb az volt a valasz, hogy TBD, fogalmunk nincs

de legalabb ezzel bekussoltattak az embereket, akik vanillaert sirtak! (legalabbis egy darabig)
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2017 05:51pm
Quote (bajcli @ 7 Nov 2017 00:33)
szerintem az osszes munka, amit eddig belefektettek, az a cinematic, amit blizzconon mutattak

neztem par ilyen developer interjut is, amit ilyen youtuberekkel csinaltak, mindegyik kerdesre kb az volt a valasz, hogy TBD, fogalmunk nincs

de legalabb ezzel bekussoltattak az embereket, akik vanillaert sirtak! (legalabbis egy darabig)



Es abba a videoba is annyit fektettek, hogy beultettek egy gyakornokot windows movie maker ele es “jatszad le az eddigi trailereket forditva, neha gyorsits bele”
Go Back To Magyar Topic List
Prev1182518261827182818291887Next
Add Reply New Topic New Poll